Едно теле вдига глава и казва:
- Мамо! Мамо! Виж, едно куче лети!
Мaйкaтa продължaвa дa cи пace и бeз дa поглeждa:
- Яж, cинe, яж, трeвaтa e направо трeпaч!
Лили Иванова си имала обожател. Един ден той, срам не срам, решил да се престраши и да й поиска ръката. Позвънил на вратата. Отворила му Лили и го попитала какво иска.
- Ами искам да се оженя за тебе.
- Ти какво работиш?
- Ами тракторист съм.
- Колко получаваш на месец?
- По 150 лева.
- Абе 150 лева на мене само за тоалетна хартия няма да ми стигнат.
И го изгонила...
Нашия човек си тръгнал, но по пътя мислил, мислил и решил да й го върне. Звъннал пак на вратата. Лили му отворила и той казал:
- Дрисла!
- Докторе, нощно време хъркам толкова силно, че чак се събуждам от това. Какво бихте ме посъветвали?
- Да спите в друга стая.
Две блондинки си говорят:
- В началото си мислех, че той ми изневерява, а сега разбрах, че той с мен й изневерява на нея. Така ми стана хубаво...
Един пияница стои пред вратата на къщата:
- Моля те, пусни ме!
- Не, няма да те пусна - отговаря жена му - напил си се като свиня!
- Моля те, пусни ме красавицо, нося ти цветя.
- Какво?! Носи ми цветя - мисли си тя - тоя полудял ли е?!
Отваря вратата:
- Къде са цветята бе, пиянде лъжливо??!
- А къде е красавицата?
Мъж отива у дома в тоалетната с мобилния телефон в джоба си, вади телефона и звъни на домашния номер - вдига жена му..
Жената:
- Ало!
Мъжът (шепнешком):
- Коте, обичам те....
Затваря, бързо излиза от тоалетната и пита:
- Скъпа, кой звънеше?
- Ами тука една приятелка...
Една жена имала две кучета - Нова и Мода. Един ден ги пуснала навън да се разходят и когато трябва да се приберат тя излязла на терасата по хавлия и започнала да вика:
- Нова Мода, Нова Мода!
На другия ден всички жени били по хавлий.
- Защо, когато една блондинка си мие косата под душа, се разхожда?
- Защото на шампоана пише "Wash and go".
Ловец седи в къщи пред телевизора, жена му се мотае напред назад и отивайки към него му казва:
- Иване, миналия месец ходи на лов, нали?
Мъжът:
- Да, защо?
- А, не нищо. Просто забравих да ти кажа, че вчера се обади една сърничка да каже, че е бременна!
Забележка в бележника на Иванчо: "Пее в час по музика".
Мъж е при психолог.
- Изневерявате ли на жена си?
- Да.
- Не я ли обичате?
- Обичам я.
- Но изневерявате? Значи не обичате!
- Обичам я, затова изневерявам рядко и само с най-добрите й приятелки.
Ако в бара ви се усмихне жена, тя няма пари. Ако вие й се усмихнете в отговор, то вие очевидно имате пари... за сега.
- Къде са чистачките на колата, скъпа?
- Махнах ги, мили, защото полицаите непрекъснато поставят разни смешни бележки зад тях.
Съпружеска двойка, която се готви да си купи ново жилище беседва с агента по продажбата.
- Този дом, който ни показахте вчера, изцяло ни устройва. Жена ми направо се влюби в него. Единственото лошо нещо е онова огромон, сиво, бетонно здание от другата страна на улицата, което закрива хубавата гледка...
- За него не се притеснявайте, господине. Това е цех за динамит, който рано или късно ще хвръкне във въздуха...
Индиана Джоунс се разхожда в африканската савана, когато среща туристи. Първият носи върху гърба си голямо парче месо, вторият голяма желязна клетка и третият голямо парче камък. Индиана Джоунс ги пита какво ще правят с това оборудване:
Първият отговаря:
- Ако дойде един лъв и ме подгони, аз ще му хвърля това парче месо, той ще го изяде и така, ще се спася.
Вторият на свой ред отговаря:
- Ако дойде лъвът аз ще го затворя в клетката и той няма как да ме изяде.
А третият обяснява:
- Ами ако дойде лъвът, аз ще хвърля камъкa и ще започна да тичам по-бързо...
Пиян катаджия спира пиян шофьор на камион.
- Гражданино шофьор, 10 пъти ви питам защо камионнат ви не е достатачно уплътнен и сипете товара по пътя?
- Гражданино полицай, аз пък вече 10 пъти ви обяснявам, че съм от чистотата и опесачавам пътя заради поледицата.
Мацка се обажда по телефона на младеж:
- Нашите заминават на вилата, ела у нас.
- А какво ще правим?
- Ще изпием бутилка вино.
- А после?
- Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината.
- А после?
- Ще потанцуваме и ще си легнем.
- А после какво?
- Как какво? Ще се чукаме до сутринта!
- Аха, разбрах намека. Тръгвам.
Мъж отива в магазин за препарати срещу насекоми да търси отрова за хлебарки. Продавачът му препоръчва някаква.
- А как се употребява? - пита мъжът.
- Хващате хлебарката, отваряте й устичката и й напъхвате отровата. - обяснява продавачът.
- Е, ако е така, аз по-добре като хвана хлебарката, направо да я убия!
- И така може.
Полицай спира мутра и му казва:
- Дайте си трите имена, моля.
Мутрата вбесен:
- Ти луд ли си, бе, а аз после как ще се казвам?
Двама наркомани се разхождат по улицата, но виждат патрулка и единия казва на другия:
- Усмихни се, патрулка!!!
След 5 минути пак му казва:
- Стига си се усмихвал. Вече сме в патрулката.