Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учителят влиза в час и казва: - Всички идиоти да станат... Иванчо мислил мислил и станал. Учителят го попитал: - Иванчо защо стана?!? Иванчо му казал: - Еми беше ми жал да ви гледам сам...
Ученически 6,440 прегледа
Следващ →

Още вицове

Въпрос: Какво е смелост? Отговор: Да се пързаляш гол по бръснарски ножчета. За националния ни отбор по футбол има два варианта да стане европейски шампион: реален и фантастичен. Реален: Да дойдат извънземни и да ни помогнат. Фантастичен: Да победим сами. Млада девойка се готви да ходи на плаж. Облича си новите бански и пита майка си: - Мамо, какво мислиш за новите ми бански? - Ех, дъще... Ако навремето и аз имах такива бански, сега щеше да си пет години по-голяма. - Какво е целувката? - Да целунеш девойка, е приключение. - Да целунеш съпруга, е задължение. - Да целунеш тъща, е подвиг. В трамвая седи бабичка. До нея стои слаб, изтормозен студент. - Що си такова слабичко, бе момче? - пита бабичката. - От много учене, бабо! - отговаря студентът. - Да, ама сигурно си отличник? - Ами, не съм никакъв отличник! - Добре, добре, дай си тука наметката, че като те гледам, сигурно и тя ти тежи.... - Това не е наметка, бабо... Това е колегата ми, а виж, той вече е отличник...