Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасан е вкаран в затвора. След няколко месеца надзирателя го пита: - Я ми кажи защо никой не те посещава? Нямаш ли роднини? - Имам! Ама те всички са тук.
Цигани 12,113 прег.
Виж целия →
Къпе се Айшето, Асан я гледа. - Кво ме гледаш бе Асане, все едно не си ме виждал гола? - Аз гола съм те виждал, ама не съм те виждал да се къпеш!
Цигани 10,878 прег.
Виж целия →
Асан се връща от профсъюзно събрание Айшето го пита: - Асане, за какво ви говориха толкова бе? - Ами имаше две теми - едната за икономическата реформа, другара за неутронната бомба. - Ами я обясни ми и на мен да не съм толкова проста. - Абе аз знам че си проста и така по-простичко ще ти обясня. Виж сега, ние сме тук и на масата има баница. Значи неутронната бомба е едно оръжие дето като падне ние изчезваме а баницата остава. - Аха, - рекла Айше, разбирам. - Ами какво е туй икономическа реформа. - Ами обратното ма Айше, нас ни има а баница няма.
Цигани 8,151 прег.
Виж целия →
В една каруца се возели циганин, циганка и малкото циганче. Циганина кара каруцата и си пее песен. В един момент малкото циганче вижда нещо на пътя и пита баща си: - Тате какой туй бе? Циганина се обръща и залепя страхотен шамар на циганчето като му казва: - Стига бе. Устъй баща си да кара коня, да не напрай катастрофата. След малко циганчето пак видяло нещо на пътя и пак пита: - Тате какой туй бе? Циганина се обръща и залепя още един шамар на циганчето и пак му казва: - Стига бе. Устъй баща си да кара бе, шъ напрай катастрофата. След малко циганчето пак видяло нещо и пак пита: - Тате какой туй бе? Тоз път циганката изгърмяла един шамар на циганчето, и му се скарала: - Абе стига ръчка баща си, че да си гледа пътя бе. Циганина се обрънал и изгърмял един шамар на циганката като й рекъл: - Стига ма. Устъй детето да пита. Как шъ съ научи иначе…
Цигани 9,344 прег.
Виж целия →
Айше и Хасан са мъж и жена. На Хасан се наложило да замине в командировка. Айше веднага си викнала любовника и се почнали. Хасан обаче си забравил някакви документи и се връща. Заварва Айше просната на леглото и отдолу цялата мокра. Ядосал се Хасан и й вика: - Ама Айше, що си мокра ма? Тя му отговаря: - Абе Асане, на нея й било мъчно за тебе и тя плакала. - Ама Айше, а що са ти навътре космите? - Ох Асане, ама тя като плакала, много подсмърчала бе!
Цигани 6,281 прег.
Виж целия →
Манго отива на лекар: - Докторе, да даваш на него лекарство, да не праим повече циганчета, че няма кой да ги гледа! - Купи си презервативи... - Ау, докторе, да мирише на него на гума - не ща! - Да ти изпиша хапчета "Анти-бебе"? - Ша повредим Айшето, бе, докторе! - Добре, като усетиш, че ти става хубаво, извади го и се празни навън! - Будала доктор! Мене ми иде целия да влезем, ти викаш да го вадим... - Ами тогава - като усетиш, че ти става хубаво, скубни един косъм ...
Цигани 4,016 прег.
Виж целия →
В трамвая влиза циганин, застава до някакъв военен и без да иска му стъпва на крака. Военният невъзмутимо стои и отвреме-навреме поглежда ту часовника си, ту циганина. По едно време се обръща и му трясва един по муцуната. От съседната седалка скача един човек и също трясва една на циганина. Става скандал и тримата ги прибират в полицията. Следователят ги разпитва. Циганинът: - Нищо не разбирам! Качвам се в трамвая и един военен ме тресна по мутрата, после пък някакъв друг човек стана от една седалка и също ме тресна. Военният: - Пътувам си аз спокойно в трамвая. По едно време се качва някакъв циганин и ми стъпва на крака. Помислих си, че ако до пет минути не си махне крака, ще го тресна по мутрата. Другият побойник: - Гледам седи един военен, гледа си часовника, гледа циганина, гледа пак часовника, гледа пак циганина и изведнъж му тресва един по мутрата. Ами, помислих си - почна се…
Цигани 9,121 прег.
Виж целия →
Полицайка регулира кръстовище. Мърляво цигане я пита: - А ма, како, какво правиш? - Давам път. - Е дай и на мене един път.
Цигани 4,502 прег.
Виж целия →
Манго отива на лекар: - Докторе, да даваш на него лекарство, да не праим повече циганчета, че няма кой да ги гледа! - Купи си презервативи… - Ау, докторе, да мирише на него на гума - не ща! - Да ти изпиша хапчета "Анти-бебе"? - Ша повредим Айшето бе, докторе! - Добре, като усетиш, че ти става хубаво, извади го и се празни навън! - Будала доктор! Мене ми иде целия да влезем, ти викаш да го вадим… - Ами тогава - като усетиш, че ти става хубаво, скубни един косъм на Айшето, тя ще се дръпне назад и той сам ще си излезе! - Да си жив и здрав, докторе! След месец Манго пак иде: - Докторе, да даваш на него друго лекарство, че онова свърши!
Цигани 6,922 прег.
Виж целия →
Малко ромче пита баща си: - Тате, а защо облаците са толкова високо? Баща му отговаря: - Не знам. - Тате, а защо птичките отлитат през есента? - Не знам - е отговорът на бащата. Намесва се майката: - Хайде стига си питал, пречиш на баща си! А бащата й се сопва: - Стига ма, нека пита, за да знае!
Цигани 5,080 прег.
Виж целия →
Готварска книга Циганска национална кухня: Първа страница: Първо откраднете един тиган.....
Цигани 6,369 прег.
Виж целия →
- Какво се прави от рома? - Сапун…
Цигани 3,028 прег.
Виж целия →
Защо циганинът като си ляга, слага два камъка до възглавницата? Единият - за да угаси лампата, а другият - да провери дали е затворил прозореца.
Цигани 3,001 прег.
Виж целия →
Две циганета се срещат : - Днес изглеждаш много бледо, да не си болно ? - Не бе мама ми изми лицето.
Цигани 3,666 прег.
Виж целия →
Позор за циганско семейство - работещи родители и деца, неумеещи да просят.
Цигани 3,443 прег.
Виж целия →
По време на Втората световна война германците хванали трима партизани и едно циганче и ги пратили в газовата камера. Пуснали газта, прозорците се замъглили и след известно време пратили двама войника да изнесат труповете. Отворили те вратата и гледат циганчето стои пред тях. Изкашляло се и казало: - Бате, ка`ко праите вий тука, бе, ний ши съ издушим бе!
Цигани 4,098 прег.
Виж целия →
Защо циганите не играят шах? Страх ги е да не им вземат коня.
Цигани 4,329 прег.
Виж целия →
Манго решил да си купува слипове. Купил си той слипове, но като ги видял Малкия Манго и той поискал. Купили и на малкия Манго слипове, но не знаел как да ги обува и попитал баща си: - Тате, тате, как се обуват слиповете? Големия Манго отговорил: - Много просто - жълтото отпреде, кафявото одзаде.
Цигани 4,441 прег.
Виж целия →
Циганин си строи къща. Първия ден си издига четирите греди. Ама на сутринта едната я няма. Минава полицай и го пита: - Кво строиш тука? - Къща. - Е как тъй с три греди? - Децата откраднаха едната. - Как тъй бе, тя тежи 100 килограма! - Е те от де да знаят?
Цигани 7,272 прег.
Виж целия →
Циганин отива в бюрото по труда: - Добър ден, искам веднага да започна работа. - Много добре, господине. За вас имаме вакантен пост на Изпълнителен директор в мултинационална компания. Вашата годишна заплата ще бъде 200 000 евро. Ще имате собствена лимузина с личен шофьор, бодигард и две секретарки. - Ама вие сигурно се шегувате! - Ами да - казали от бюрото по труда - ама нали пък вие започнахте пръв.
Цигани 5,255 прег.
Виж целия →