Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На Манго му дали премии и той завел семейството на баня. Шляпали циганетата във водата, играли и се пръскали. Като прогизнали съвсем излезнали да си ходят щото вече и работното време свършило. Едното циганче рекло на баща си: - Тате, туй банята било хубаво нещо. Догодина нали пак ще дойдем?
Цигани 4,245 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама рибари седат на брега на реката и си говорат: - Ние в нашето езеро като хвърлиме мрежата, дърпаме веднага и тя е пълна с риба. И така колкото и пъти да хвърлиме мрежата рибата никога не свършва. - Аха.... А пък при нас требва да тепеме рибата че имаме нужда от вода Сегашният папа сигурно действа доста стресиращо на някои хора. Германец, застанал високо в ложа и произнася реч а под него 50 - 60 000 човека викат - това събужда доста спомени. Училището е злато, но ние не сме алчни... - Имате ли нещо за деклариране? - пита митничарят. - Не, нямам. - А какъв е този слон с хляб в ушите? - Извинете но си е моя работа от какво си правя сандвич! Мъж себужда жена си посред нощ и й подава чаша вода и два аспирина. - Какво е това? - пита тя още сънена - Ами, хапчета против главоболие. - Ама мене не ме боли глава. Мъжът бързо смъква пижамата си: - Е, сега нямаш оправдание.