Борчага кара с превишена скорост и ченге го спира:
- Талона, моля - казало ченгето.
- Ела, да ти го дам на прозореца - отвърнал борчагата. Ченгето си подало главата и борчагата я защипал с прозореца. После излязал от колата, смъкнал му гащите, оправил го набързо и накрая потеглил.
Едно дете гледало отстрани и полицаят го питал:
- Ей, дете, видя ли му номера?
- Аз такъв номер и в цирка не съм виждал! - отвърнало детето.
Буцата и Репата вървят и си говорят. Изведнъж на Репата му звънни мобилният и като започнал да говори си запушил ухото с длан.
Буцата го пита:
- А бе, Репа ти що си си запушил ухото?
- Ти си много тъп бе! Ми как що бе - да не изтича информация!
Четири борчета патували с колата на шефа си, но катастрофирали. Чудили се те как ще покажат колата на шефа и едното борче казало:
- Ей, братлета, я да вземем да я надуем малко през ауспуха, па може да се изпъне.
Започнали да надуват всички. Надували, надували, но нищо не ставало. По едно време един от тях извикал:
- А бе, глупаци с глупаци! Как искате да стане, след като сте оставили прозорците отворени.
Двама борци пътуват в една кола и единия казва:
- Абе, я виж каква красива природа. Другият отговаря:
- От тия дървета нищо не се вижда.
Наредил шефа на борците да му купят нов джип, последен модел, със всички екстри.
След два дни му докарват джип последен модел, а зад него един "Трабант".
- А бе , джипа бива, ами к`во е т`ва "Трабант"-че отзад ?
- Т`ва, шефе е кашона за инструментите на джипа.
Пиян борец влиза в такси:
- Бърза към гарата!
Шофьорът се обръща, внимателно го изглежда и почтенно отбелязва:
- Но господине, ние сме на гарата!
Борчагата го гледа с недоверие, после му подава банкнота и прави забележка:
- Друг път да не карате толкова бързо!
Една мутра седи и мисли. Негов приятел го пита:
- Какво правиш, Пешо?
- А, да, Пешо се казвах.
Шеф подарил на борците си часовници rado и им казва:
-Момчета, с тези часовници може и да се къпете!
-Шефе, от каде се пуска топлата вода?
Две борчета излизат от ресторант и единият казва:
- Виж умрял гълъб
А другия поглежда нагоре и пита :
-Къде, къде ?
Върви си една мутра и гледа - жаба! Взима я, а тя му проговаря:
- Виж к`во, аз не съм обикновена жаба, аз съм принцеса. Ако ме целунеш ще видиш в каква хубавица ще се превърна. Взел жабата и я сложил в джоба си. Повървял малко и я извадил. Пак почнала тя:
- Целуни ме и... И така няколко пъти. Ядосала се жабата:
- Няма ли да ме целунеш най-после!!!
- Виж сега - На мен принцеса не ми требе, ама говоряща жаба по ме кефи!
Мутра решил да става ловджия. Казали му, че за ловджилък трябва и куче. Почнал да разпитва насам-натам и разбрал, че един човек имал добре обучено куче за ловене на птици. Отишъл при него, да купува кучето. Стопанинът се опъвал в началото, но като му казали 5 000 марки и кандисал.
Взело борчето кучето и заминало. След два дена идва обратно да връща кучето и си иска парите.
- Върни си ми парите! Това куче е дефектно! Не ще да лови пилета.
- Как дефектно! Знаеш ли колко пилци съм изловил с него?
- Не знам! Мисля, че е дефектно, ама щом казваш, че работи, може пък аз ниско, да съм го хвърлял...
Борец седи пред баничарница, спира случаен минувач и му казва:
- Абе брато, ето ти 20 марки, само влез вътре и ми вземи една баничка, щото умирам от глад. А аз като влезна, все ми дават оборота за деня.
Един борец влиза в магазин и пита:
- Колко струва този акордеон?
- За борци не се продава!
След малко се преоблякъл като жена.
- Колко струва този акордеон?
- За борци не се продава!
После се преоблякъл като старец.
- Колко струва този акордеон?
- За борци не се продава!
- Абе как все познавате че съм борец?
- Само един борец може да сбърка акордеон с чугунен радиатор!
Oтишли Компира и Тиквата да купуват подарък на шефа си. Гледали по пазара, погледа им се спрял на едно малко кученце:
- Абе, к’во е тва?
- Това ?- Куче нинджа.
- Е, как така? Куче нинджа...
- Казваш му "Куче нинджа стол" и то изяжда стола, "Куче нинджа маса" и то изяжда масата.
Купили го и го занесли на шефа:
- Шефе, ето Ви, Куче нинджа.
- Да, бе, Куче нинджа уя ми...
Син разговаря с баща си - мутра:
- Тате, ти често ли пътуваш в чужбина?
- Да, синко.
- Кажи ми една река в Германия.
- Коя, синко?
Един борец прибира джипа на шефа в гаража. Но джипа бил по висок от гаража. Чудил се борецът какво да направи, извадил бухалката и му свалил тавана с една педя. На другия ден шефа като видял джипа питал бореца:
- Какво си направил с новия джип бре?
- Ами, шефе не влизаше в гаража! - отговорил бореца.
- Ами, що не му спадна гумите и не го избута вътре?
- Щото отдоло влизаше, а отгоре не щеше...
Надпис на гробницата на новобогаташ, която изобразява мобилен телефон:
"Абонатът временно не отговаря"
Син на една мутра се прибира след последния учебен ден и баща му го пита:
- Е, как е, сине, как се справи?
- Пет двойки, тате… - отвръща синчето.
- Леле-е-е, голям бой ще падне!
- Знам, тате. Вече съм им взел адресите.
Трима борци заседнали в асансьор. Единият започнал да вика:
- Помощ! Помощ!
Никой не се отзовал.
Тогава викнал и вторият:
- Помощ! Помощ!
Пак нищо.
Накрая се обадил третият:
- Вижте какво момчета, трябва да викаме заедно!
- Заедно! Заедно! - викнали и тримата.
Една мутра отива на доктор.
- Докторе, лошо ми е!!!
- Боже, какво се е случило? Цялата ти глава в синя и подута?!!
- Един приятел ми каза да използвам тоалетна вода против акне, но тоалетната чиния беше много тежка!!!