Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета. - Леле, счупи колата, леле утепахме те! - Ама моля ви се, не е честно - вие сте 4-ма , а аз съм един. - Добре бе, пич, двама да минат от него. - Ама, разбирате ли, пак не е честно - вие сте 2-ма , а ние сме 3-ма. - Оф! Добре бе, айде ходи си, а ние ще се оправим...
Борци 3,529 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Приятелю, защо си толкова тъжен? - Изгоря ми къщата, на колата падна дърво, жената ме напусна, имам ипотека да плащам още 20 години.... - Аааа..., а защо си тъжен? Вкарват нов в килията... - Здравейте, кучета! Всички го запукват с шутове и тупаници по главата... - За какво!? Обясняват му, че куче не е хубава дума, и не бива така да се говори... - Ми така да бяхте казали, какво ми се нахвърлихте като говеда?... Вървял си един презарватив по улицата, вървял, вървял, видял един вибратор и му викнал - Ей педал кво трепериш бе мен ше изхвърлят не теб! ! ! ! Двама психиатъра: - Всеки нов пациент го питам дали играе шах. - Защо? - Ако не играе - го съветвам да играе, а ако играе - го съветвам да спре. - Но защо? - Ами и аз не знам, но в осемдесет процента от случаите помага... В едно купе пътуват четирима юзери. Всеки от тях има по един билет. В съседното купе, пътуват четирима системни програмисти. Имат един билет за четиримата. Очаква се да премине контрола. Системните програмисти се скриват в тоалетната на вагона, контрольора проверява билетите на юзерите, стига до тоалетната, тропа, от там се подава една ръка с билет, контрольора го проверява и продължава. Същите две компании се връщат с влака. Този път четиримата юзери имат един билет за всички, а системните програмисти нямат нито един. Отново се очаква контрола. Юзерите, се скриват в тоалетната, системните програмисти тропат на вратата, един от юзерите подава билета, системните програмисти го взимат и се скриват в другата тоалетна. Минава контрольора… Извод: не всеки алгоритъм, разработен от системните програмисти, е подходящ за юзерите!