Една блондинка отива на конкурс и я питат:
- Коя от следните птици не си прави гнездо? Щъркел, кукувица, фазан?
- Кукувица! - уверено отговаря блондинката и взима наградата.
Нейна приятелка я пита:
- Е, ама много си умна! Как разбра, че е кукувицата?
- И дете знае, че кукувицата живее в часовника.
- Защо, когато една блондинка си мие косата под душа, се разхожда?
- Защото на шампоана пише "Wash and go".
Две сестри решават задачи. Едната казва:
- Открих Америка!!!
Другата отговаря:
- Аууу!!! Сестра ми е Христофор Колумб!
Две блондита си говорят на летището и едната казва:
- Абе виж го тоя самолет колко е голям... как така успява да литне?
А другата отговаря:
- Абе ти тъпа ли си? Я виж като е на небето колко е малък!
- Каква е приликата между блондинката и костeнурката?
- И двете по гръб са безпомощни.
- Какво прави червей в главата на блондинка?
- Гладува.
Момче седи с блондинка в колата:
Той:
- Да пусна ли климатика?
Тя:
- Пусни, аз слушам всичко!
Разговор между две блондинки, возещи се в кола:
- Тези мъже съвсем не могат да карат като хората!
- Не ми разправяй! Например, този мъж пред нас, даже не спазва дистанция - кара точно пред нас!
Две блондинки си говорят на бара. Едната изведнъж пада на земята и умира, а другата я поглежда и я пита:
- Абе, ти на ква ми се прайш ма...
- Защо мозъкът на една блондинка е голям колкото грахово зърно?
- Защото се е подул...
Блондинка се качва в колата,тръгва и пуска радиото. От него се чува:
- Вие слушате радио FM+...
Блондинката изненадано:
- Ей..., ама от къде ги знаят тия работи...
- Мими, ти първия път за пари ли го направи или от любов?
- Разбира се, че от любов, тва пет лева пари ли са?
Една блондинка катастрофира с колата. Полицаите идват на местопроизшествието. Питат блондинката какво е станало.
- Ми, какво да кажа! Карам си аз по пътя и една елхичка ме следва. Аз надясно - тя надясно. Аз наляво и тя наляво. И по едно време, забих се право в едно дърво! Това е!
Полицаите оглеждат. Единият записва нещо, а другия оглежда колата. По едно време вторият изкрещява:
- Каква ти елхичка, бре! Това ти е ароматизатора на колата!
Блондинка пита:
- Извинете, а какво означава "I don`t know"?
- Не знам!
- Странно, който и да попитам не знае!
Една блондинка:
- Докторе, искам да ми направите пластична операция.
- Но вие сте толкова красива!
- Красива - да, но не и пластична.
Блондинка към блондинка:
- Знаеш ли, че за да се оплете един пуловер, трябват три овце!
- Какви ги приказваш!
- Аз, даже не знаех, че те могат да плетат.
Между две блондинки:
- Жак Сегела твърди, че репутацията зависи от сърцето, не от ума.
- Чак сега разбрах защо любовницата на шефа е с толкова голям авторитет.
- По какво се познава,че блондинка е влизала в Интернет?
- По счупения монитор и парченцето сиренце пред мишката.
Блондинки си говорят любовниците, едната:
- Знаеш ли, моят е станал направо непоносим. Ако така продължава ще му изневеря.. с моя собствен мъж.
Една блондинка кани своя приятелка на гости... Слага кафе и двете започват да си приказват. Изведнъж едната блондинка казва:
- Гледай сега - като натиснеш копчето, за да загасиш лампата и тя изгасва, а ти знаеш ли къде отива токът?
- Нне.. - отговаря другата.
Първата изгасва лампата, отива до хладилника и отваря вратата му. С възторг казва:
- Ето виж, че токът отива в хладилника, за да се съхранява!