След като "Рубин" победи "Барселона" с 2:1 на "Ноу Камп"‎, ръководството на Барселона е предложило да плати на Батков 40 милиона..само да вкара четирима левскари в "Рубин".
Треньор пита футболист:
- Какви са препоръките ви от бившия ви отбор?
- Препоръчаха ми да си търся друг тим - отговаря футболистът.
В аптеката:
- Бихте ли ми препоръчали някакво преспивателно без рецепта?
- Пуснете си мача България:Латвия!
След мача журналист тича към полузащитника:
- Защо вкарахте този нелеп автогол?
- Как защо? За пари!
Никога не съм разбирал смисъла на спортното ходене. Винаги съм се чудел - кой го е измислил и въобще, как ли му е хрумнало. Но днес след обяда, когато рязко ме сви корема и поех по дългия коридор към тоалетната, най-после разбрах, как се е появил този спорт.
- Каква е разликата между вратар на Тотнъм и шофьор на такси?
- Шофьорът ще пусне само 4 наведнъж.
Спасителят на плажа вижда давещ се човек и го спасява. Когато излизат от водата младежът вижда, че е спасил Томас Лафчис, президента на Левски.
- Ти знаеш ли кой съм? Аз съм Лафчис. Благодаря, че ми спаси живота. Имам много пари. Поискай си каквото искаш и ще ти го дам.
- Искам да ми платиш един парцел на гробището в Орландовци.
- Защо точно това искаш?
- Защото баща ми е от Славия и като разбере, че съм те спасил ще ме убие.
Двама фенове - един от Тотнъм и един от Арсенал са осъдени на смърт чрез разстрел. Разрешават им последно желание.
- Искам да гледам на видео последния мач на Тотнъм. - казва този от Тотнъм.
- Добре, ей сега ще донесем екран, за да го гледаш. - казва офицерът. После се обръща към другия осъден:
- А ти какво искаш?
- Умолявам ви, разстреляйте ме веднага!
...Вече единиственият шанс на националния ни отбор за световното 2006 е
да събира капачки от Кока-Кола.
Защо няма "Формула-1" в България?
Защото за 10 секунди успяват не само да свалят гумите, но и да ги продадат.
Владо Манчев отишъл на психиатър! Споделя:
- Докторе, чувствам се тъп!
- Ми тогава премини в Цска?
- Ще помогне ли?
- Не, но хората няма да ти се подиграват за това, че си тъп!
Eдинственото нещо което може да спре Messi да вкара гол е Чък Норис на врата !!!
Проведена анкета сред боксьорите с въпрос:
" Вреден ли е бокса за здравето?"
10 процента отговорили - " Не, не е вреден."
90 процента - " Не разбирам въпроса!"
След мач, в който е направил много пропуски Стойко Сакалиев искал да се застреля.
- И какво?
- Не улучил.
По молба на някои български футболни клубове важните мачове ще бъдат съдийствани от извънземни.
Учител по география пита ученик:
- Каде се намира най-плодородната земя?
- Пред вратата на националния ни отбор.
Двама приятели гледат мач на Левски в евротурнирите по телевизията. След мача кучето на домакина се обажда:
- Оооооооо ужас! Левски пак падна.
- О това куче говори! А какво казва, като Левски бие?
Домакина се замислил...
- Ами не знам, аз го имам само от 13 години.
На сватба на волейболистка, след хвърляне на букета, нейните приятелки не го оставили 30 минути да падне на земята.
Между треньори:
- Моите футболисти са истински изобретатели!
- Че какво толкова са изобретили, като всеки път ги бием?
- Ами, след всяка среща измислят все нови и нови причини за загубата.
56 почетни обиколки направи американския лекоатлет, докато не го отпусна допинга...