Иванчо видял падаща звезда, но за времето на полета й не могъл съвсем точно да формулира желанието си.
На сутринта като се събудил се сдобил с велосипед с цици...
Иванчо и Марийка се запознали на купон в една дискотека. Пламнала любов от пръв поглед, и двамата си тръгнали за да се усамотят, и да правят секс. След като свършили със секса, Иванчо станал да се облича, и казал:
- Ако при тебе стане нещо, да го кръстиш Петър!
Марийка пък на свой ред тутакси му отговорила:
- Ако пък при тебе пък стане нещо, да вземеш да идеш на доктор.....
Иванчо пита майка си:
- Мамо, кой е моя татко?
- Дядо Коледа.
- Как така?
- Ами как...дойде една нощ, даде подарък и повече никога не го видях
- Иванчо, леля ти си тръгва. Какво трябва да кажеш?
- Слава богу!
Марийка казва на майка си:
- Мамо, Иванчо си има кофичка.
- И на тебе ще ти купя, миличка.
- Мамо, Иванчо си има лопатка.
- И на тебе ще ти купим.
- Мамо, Иванчо си има пишка.
- Спокойно миличка, като пораснеш ти ще си имаш много пишки, а той ще си остане с една!
Прибира се Иванчо вкъщи и майка му го пита:
-Иванчо,как мина днес в улилище ?
- Бомба!
- Бомба по какво ?
- По училището.
В училище. Учителката:
- Иванчо кажи три съгласни.
- Марийка, Петя и Стойка.
- Простак. Питам за букви от азбуката.
- А-а-а: Д, Т и Б.
- Глупак... Кажи други!
- В, Г, З...
Вървели по улицата Иванчо и Марийка. Постоянно се разминавали с мъже, които все поздравявали Марийка. Иванчо побеснял от ревност, но сдържано я попитал:
- Марийке, какви са тези?
- Ами членове на моя кръжок.
Повървели още малко и една натокана мацка поздравила Иванчо. Марийка и тя изревнувала:
- Иванчо, ами тая ква е бе?
- Ооо Марийке, това е кръжочничка на моя член.
Учителката се обръща към децата:
- Деца, кажете ми космонавтите, които знаете?
- Гагарин, Иванов...
- Правилно. А ти Иванчо кого искаше да добавиш?
- Моите майка и татко.
- Нещо бъркаш.
- Не, не бъркам. Снощи се събудих през нощта и чух татко да казва на мама: "Е, политаме ли?" А мама отговори: "А ти сложи ли си скафандъра?" "Не". "Тогава полетът се отменя".
- Как се казваш, Марийке - попитал Иванчо Марийка.
- А ти как мислиш?
Иванчо повозил Марийка на рамката на велосипеда си. След като слязла, Марийка му казала:
- Иванчо, Иванчо... Не видя ли че съм без гащички, докато се возех.
- Марийке, Марийке... А ти не видя ли, че велосипедът е без рамка и те возих на Кура си!!!
Иванчо бил при една любовница и се прибира в къщи. В коридора на огледалото се вижда, че от бурния секс, мацето му направило синина от смучене на шията. Ами сега? Кучето го посреща в коридора и радостно маха опашка. Иванчо сграбчва кучето и започва да си играе с него, търкаля се по пода, кучето квичи. Марийка вика от кухнята:
Какво мъчиш животното бе?
Абе играя си с него, ама кво му стана, взе че ме захапа за врата и ми направи синина!
И аз днес се чудя какво пощтръкля този наш пес, и аз си играех с него преди час и ще ти покажа как ми е нахапал циците, и двете са в синини..
Иванчо при една любовница. Тя нервничи:
- Мъжът ми всеки момент ще се върне!
- Нищо ма, ние набързо!
- Ами ако дойде сега?
- Ще скоча от прозореца.
- Идиот, ние сме на 4-я етаж!
- Апапите са от долу и са опънали едно платнище. Всичко е под контрол! Давай, че ми се чука много!
Започнали те, тъкмо Иванчо го вкарал, се звъни на вратата. Той, както е гол, грабва дрехите и скача през прозореца. Мацето слага един халат и отваря вратата. Пред вратата един пич й казва:
- Кажи на Иванчо да излиза, щото платнището се оказа скъсано...
Учителка:
- Ученици, днес ще говорим за Индия. С какво е известна тази страна?
Всички мълчат.
- Добре, някой ще ми каже ли кое е най-популярното нещо, което е внесено от Индия? Помислете си! Родителите ви го пият всяка сутрин.
Пак тишина.Само Иванчо плахо вдига ръка:
- Това трябва да е зелева чорба...
Малкият Иванчо, се прибира в къщи и казва на майка си.
- Днес написах на дъската една дума с 3 букви.
Майка му без да го пита му удря един шамар. Иванчо седи и плаче. Прибира се баща му и го пита защо плаче.
- Днес написах на дъската една дума с 3 букви, а мама ми удари шамар.
- Каква дума написа?
- Дом.
Бащата отива при майката, удря и шамар и казва.
- За дома, трябва да мислиш, за дома...
Иванчо хвьрлил око на Марийка и решил да покани целия клас на гости у тях. Решили да се усамотят и отишли в тоалетната. Изжедньж майката на Иванчо отваря вратата и се хваща за главата:
- Иванчо, недей мами бос на цимента!!!
Иванчо пита Марийка:
- Каква е разликата между майка ти и баща ти?
- Не знам.
- Майка ти има мустаци, а баща ти не.
Учителката се оплаква на бащата на Иванчо:
- Синът ви вчера не дойде на училище.
- Е?
- И оня ден го нямаше.
- Е, и?
- И преди това липсваше.
- Е, и? И утре няма да дойде.
- Защо?
- Удуших го, гада!
Майката се прибира от работа. Насреща й търчи синчето и се хвали:
- Мамо, мамо, измих чиниите!
- Браво, Иванчо!
- Мамо, мамо, измих и пода!
- Браво, Иванчо!
- Мамо, мамо, котката е бременна!
- Браво, Иванчо...
- Бате Жоро, ти имаш ли сестра?
- Имам две сестри, Иванчо.
- Ами тогава зашо непрестанно ходиш с моята сестра?