Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Иванчо, знаеш ли, че снаха ни кръшка? - Това си е нейна работа. - Как така, че тя е жена на брат ти. - Това си е негова работа. - Ама тя кръшка с теб. - Това си е моя работа. - Ама аз... - Това си е твоя работа...
Иванчо и Марийка 3,732 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, помогни ми! Вечер много трудно заспивам, като си легна се въртя с часове и в главата ми идват хиляди различни мисли! - Добре, ето ти разслабително. - Ще ми помогне ли да спя? - Не, но поне в главата ти ще има само една мисъл. В едно село имали поп прикрит садомазохист Винаги като му водели умрял,гонел опечалените и оставял сам с мъртвеца. Гошо решил да се престори на умрял за да разбере какви ги върши попът. Сложили го в ковчег вкарали го в църквата и всички зевзеци на селото зачакали отвън. Като останал насаме с "умрелия",попът започнал да го псува: - Сега,по време на гроздобер ли намери да ми умираш бе твойта мама...,да го начукам на баба ти, да го набутам на леля ти,да го натикам на кака ти и т.н. Гошо не издържал и се надигнал: - Ахааааа, ясноооо. - На всичко отгоре не си и умрял като хората. Стиснал го за гушата и след 3 минутна борба го уморил. Излязъл пред църквата раздърпан от борбата с Гошо и се развикал: - Абе вашта мама тъпа да е....Друг път такива умрели недоумрели да не ми ги водите ! Коментаторски бисери: още малко остава ...немецът обаче е жив, докато главата му не е на 3 метра от тялото разбира се, това което казах преди малко е прекалено емоционално, не искам да обидя никого, ние обаче сме българи, трябва да бъдем горди от този 29ти септември коментар ЦСКА - Байер Леверкузен, 29.09.2005 --- срещу него обаче е ибрахима гай, а когато срещу тебе е ибрахима гай, просто забрави коментар ЦСКА - Байер Леверкузен, 29.09.2005 Блондинка в езиковата школа: - Бих искала да запиша сина си, за да научи поне един чужд език. - Да, разбира се! Английски, френски, немски, испански... - А кой език е най-чужд? На червената шапчица много и се правило секс, легнала тя в гората чисто гола. Минaл вълка и я попитал: Червена шапчице, какво правиш ? А тя отговорила : Чакaм някой да ми направи нещо "лошо" !!!! И вълка взел че и счупил ръката