В Нова Зеландия канибали изяли английския посланик.
Англия праща протестна нота до Нова Зеландия.
Отговорът е - добре де, вие пък изяжте нашият посланик в Англия и сме квит.
На един канибал му се родил син. Той излязъл на балкона да се похвали на останалите канибали, а те му викали:
- Е-е, честито, сега да почерпиш!
- Не! Сам ще си го изям.
- Какво е доверие?
- Двама канибали да си правят френска любов.
Канибалско племе. Един от канибалите тича при вожда:
- Съседното племе ни обяви война…
Вожда се потупва по корема:
- Ей, писна ми от банкети…
Консервативен канибал се връща от Европа.
- Как беше храната? - питат го членовете на племето.
- Нечовешка.
- Какво е бременната жена за гладния канибал?
- Киндер Сюрприз - три желания наведнъж!
На един канибал му се родило дете. Отишъл той в селската кръчма да се похвали и казал:
- Вижте, вижте роди ми се дете!
- Ура, ще черпиш! - Викнали в един глас всички от кръчмата!
- Ааа, няма сам ще си го изям!
Говорят си индиански вожд и вожд на папуасите:
- Как се справяш с еврейския въпрос при вас?
- Ами как… няма евреи - няма въпрос. А при теб как е?
- Лошо. Обяснявам им на моите - евреите и те са хора като нас, ама кой да слуша - не щат да ги ядат и това е.
Канибалско семейство. Синът ще се жени. Води годеницата си да се запознае с техните. След като тя си отива, пита родителите:
- Е, харесахте ли я?
- Да, сине - одобряваме вкуса ти!
Канибалите хванали няколко корабокрушенци, строили ги в редица и командват:
- На \"първо\" - \"второ\", преброй се!
Пътешествал някакъв кораб по света, и когато стигнал до един остров в дивите морета, един от моряците изчезнал.
- Сигурно канибалите са го хванали и са го изяли. - казали си другите моряци и изчезнали.
След време пак попаднали на острова, но този път моряците хванали и тях. Сложили го в казана, разпалили огъня и започнали да подскачат в кръг около тях и да пеят трапезни песни.
Гледат моряците - единият от диваците е бял. Вгледали се още по-добре - бил техният изчезнал другар. Капитанът му прошепнал:
- Ей, Джо, това ти ли си? Помогни ни!
- Аз съм - казал Джо.- Обаче съм много гладен.
В канибалско семейство:
- Мамо, може ли да си поиграя с баба и дядо?
- Да, обаче после пак ги зарови!
Двама канибали си говорят около масата:
- Никак не харесвам брат ти.
- В такъв случай изяж си поне картофите!
- Какво е това половин литър за трима по африкански?
- Двама пият, а с третия замезват.
Канибал цяла вечер не спи - върти се в леглото, мисли. \"Кой съм аз? Защо съм се появил на този свят? Какъв е смисълът на живота?\".
Жена му му казва:
- Казвах ли ти аз да не ядеш интелигенти преди лягане?
Момче се връща в къщи и баща му го пита:
- Обичаш ли майка си?
- Да - отговаря детето.
- Оставил съм ти малко в хладилника.
Канибал пита мисионер, който се опитва да го убеди да не яде хора:
- Добре де, ако Господ не е искал да ядем хора, тогава защо ги е направил от месо?
Двама корабокрушенци киснат на необитаем остров вече няколко години - издивяли отвсякъде. По някое време гледат - идва лодка.
- Ей, лодка! И трима човека вътре!
- Уха, ще си консервираме месо за цялата зима.
- Мамо, мамо! Кога ще вечеряме с леля?
- Може би другата седмица, още не сме доизяли баща ти…
Богат папуас пътува в първа класа на луксозен параход. Сяда да обядва. Келнерът му носи менюто, папуасът го разглежда дълго, не си харесва нищо и казва:
- Я по добре ми дайте списъка на пътниците.