Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо нямаме нито един клиент? - Може би трябва да сменим табелката? - А каква е сега? - "Затворено".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Канибали
- Искам шоколад! Искам шоколад! - крещи малко канибалче. Бащата е нервен. - Млъкни!! Откъде да ти намеря негър в три часа през нощта?!
Канибали
03.10.2017
3,479 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мъж и жена в леглото, четат книги. По едно време мъжа прокарва ръка под бельото на жена си. – Скъпи секс ли искаш да правим? – Не. Искам да си намокря пръста, за да си прелистя страницата…
- Тате, кога ще ми купиш колело? — Когато усилията на добре балансираната монетарна политика на правителството, подкрепяна от Народното събрание и президента, изплати валутните дългове нашата чудесна родина, сине! — Тате, а защо думата „никога“ се изразява с толкова дълга фраза?
След училище: - Тате, днес един съученик каза, че приличам на теб! - И ти какво му отговори? - Нищо. Той е най-силния в класа ни.
Двама съседи: - Абе, иди на сексопатолог или си купувай някакви хапчета за потентност или билки! - Ти пък какво се месиш в личния ми живот, защо вземаш отношение към неща, които въобще не те засягат. Откъде накъде? - Как да не ме засягат, много даже, жена ти всяка вечер ползва вибратор, какви са тия негови батерии и мощност, от електрическите смущения не можем да гледаме спокойно телевизия..
На 15ти септември, в кварталната книжарница царяло оживление, първолаците и родителите им радостно купували нещата необходими за училище. Но цял ден пред книжарничката стояло едно дете, което гледало с тъжен поглед витрината на магазина, детето било с фланелка на Левски, разбира се 9ти номер, на гърба му пишело "Гонзо". В края на деня продавачът се смилил над бедното дете и го поканил в магазина да си избере каквото иска като подарък за първия учебен ден, дали флумастри, боички, книжки за оцветяване, каквото пожелае. Детенцето, което било по-мургаво от децата които преди него били в магазина с влажен поглед и треперещи ръчички посочило какво иска: - Едно лепилце, моля.