Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След овчарска идилия - 1.. Вестникът праща Журналист (мъж) при овчарте. След интервюто, журналистът решава да ги бъзикне (спомняйки си за колежкате) и ги пита: - Абе, как издържате без жени толкова дълго време? - Ами, избираш си една уфцъ, фащаш я за ушите и я опъваш… - Че става ли? Хубаво ли е? - Ам"чи пробвай бе! Журналистът взел да си избира овца, и да я гони, ама те бягат ли бягат… Накрая докапал една, фанал я и почнал да я оправя, а всички овчари се спукали да се смеят. - Що се смеете бе хора? - Амчи ти избра най-грозната бе… Ха-ха-ха (Модификация на вица: "Ами от цялото стадо ти зе да чукаш псето…")
Овчари 10,916 прег.
Виж целия →
Двама тексаски пастири са дългогодишни приятели и редовно обсъждат теоложки проблеми. За нещастие, единият от тях катастрофира с колата си и близо седмица е в кома. Когато отваря очи в реанимацията, вижда приятеля си, който с нетърпение чака пробуждането му: - Сега би ли могъл да ми кажеш как изглежда Той? Върналият се от оня свят отговаря: - Ужасно! Той е чернокож, облечен е в бяла манта и на всичко отгоре е жена!
Овчари 11,805 прег.
Виж целия →
Някакъв фермер всеки ден носел в мандрата по около двеста литра мляко от най-високо качество. Хората не можели да спрат да се чудят, как я прави тая работа, след като имал само пет крави. Най-накрая един от тях се престрашил и го попитал направо, как става тоя номер. - А, лесно. - отвърнал фермерът. - Просто всеки ден, като влизам сутринта в обора подвиквам - "Е, момичета, какво ще продаваме днес - мляко или говеждо?"
Овчари 10,236 прег.
Виж целия →
И вълкът сит, и агнето цяло. Вечна памет на овчаря!
Овчари 10,041 прег.
Виж целия →
Доячка отива на работа сутринта, а я мъчи жесток махмурлук. Главата й тежи, черно й е пред очите, едвам гледа. Сяда на табуретката пред кравата, а кравата пита: - Кво, лошо ли ти е? - М..дааа… - И главата те боли? - Аха… - А планът за млеконадоя трябва да се изпълнява, нали? - Ъхъ… - Е, добре, хвани се за вимето, а аз ще подскачам.
Овчари 13,120 прег.
Виж целия →
Туристи в планината гледат как един орел се спуска над пасящото наблизо стадо и отнася една черна овца. Докато обсъждат случката, орелът се връща, носейки бяла овца, и я оставя на мястото на черната. Шашнати, отиват и питат овчаря какво става. - А, нищо особено. - отговаря той. - Играем на шах и тоя път орелът е с белите.
Овчари 12,906 прег.
Виж целия →
- Наскоро при нас в планината, един орел отнесе от стадото черен козел и след половин час се върна и донесе бял козел. Какво ли означава това? - Нищо особено, просто орелът играе шах с пастира.
Овчари 12,440 прег.
Виж целия →
Една журналистка я пратили да интервюира някакви овчари, свидетели на НЛО. Между другото станало дума че живеят сами в планината по 7-8 месеца без да виждат други хора. Журналистката ги попитала: - А как издържате без жени толкова време? Овчарите я наобиколили, а единият подхилквайки се казал: - Ами казваме че сме видели НЛО, че да ни изпратят някоя журналистка.
Овчари 13,006 прег.
Виж целия →
Журналист интервюира овчар: - По колко килограма вълна дават овцете ви? - Кои - черните или белите? - Черните. - По два килограма. - А белите? - И те по два килограма. - А колко мляко дават? - Черните или белите? - Ами черните… - По два литра. - А белите? - И те по два литра. Журналистът е вече съвсем объркан: - Добре де, защо все питате - черните ли, белите ли… - Ами виж сега, черните овце са мои… - Така, добре… А белите? - И те са мои.
Овчари 10,855 прег.
Виж целия →
Журналистка интервюира овчар: - И накрая, кажете на нашите зрители, по колко литра мляко снася една овца?
Овчари 10,212 прег.
Виж целия →
Фермер с изумление наблюдава как новата доячка пои кравата с току-що издоеното мляко. - Но какво правите, за Бога? - пита той. - Стори ми се, че млякото е много рядко и реших да го върна обратно, за да се дообработи - отговаря тя.
Овчари 12,966 прег.
Виж целия →
Един овчар си пасял стадото на баира, а долу по пътя се движело луксозно Рено. По едно време колата взела, че се повредила и спряла. Излязла една французойка - върти, суче се около колата - не може да я оправи. Овчарът слязъл да й помогне и взел, че оправил колата. Французойката доволна, щастлива, решила да му се отблагодари и взела, че му дала. Добре, ама много й харесало и му казва: - Айде да те взема с мен в Париж да видиш какъв живот те чака! - А, бе, къде шъ ода, я виж тука… овцете, стадото… - А, бе, ела, човек ще те направя… колко хубави приятелки имам, на ръце ще те носят. - А, не, не, вземи брат ми. - Ама и той ли е толкова добър като теб ? - Абе кво приказваш ти, бе! Лани наеба една мечка, досега му носи мед вкъщи.
Овчари 11,033 прег.
Виж целия →
Млада туристка пита овчар: - Колко такива прекрасни овчици имате? - Не зная, колкото пъти съм почвал да ги броя, все заспивам.
Овчари 11,818 прег.
Виж целия →
Журналистка интервюира фермер. Опитва се да разбере причината защо кравите буйстват. Той от своя страна я пита: - Знаете ли, че бикът опложда кравата веднъж в годината? - Да предположим, че знам… и какво от това? - А знаете ли, че доим кравата четири пъти на ден? - Ценна информация, но… - Е, ако мачках гърдите ви четири пъти на ден, а правехме секс веднъж в годината, не бихте ли се вбесили?
Овчари 12,362 прег.
Виж целия →
Планинска поляна. Овчар пасе стадо овце. Типична картинка - гега, ямурлук, капа. И изведнъж се разнася звън на мобилен телефон. Всички овце като една се обръщат към овчаря и го гледат с недоумение. Той бърка в торбичката, вади телефона: - Ало, да? Аз съм. - обръща се към овцете. - За мен е.
Овчари 12,679 прег.
Виж целия →
Група овчари в планината си пасат овцете. Един ден идва един журналист за да види как живеят , пита ги това-онова и накрая не издържа и задава основният въпрос: -Абе вие тука как издържате без жени , като ви се до е/бе какво правите? -Как какво , хващаш една овца и е/беш колкото искаш. -Ама то така може ли , не е ли кофти? -Що де е кофти бе , същото е както със жена , пробвай ако не вярваш! На дупил нашия човек една овца и е/бе ли е/бе. Да , ама по едно време гледа как всички се заливат от смях. Ядосал се той и им вика: -Що се смейте , бе , нали и вие така ги е/бете? -Така е , ама ти взема , че избра от всички най-грозната!
Овчари 11,556 прег.
Виж целия →
Двама овчари си говорят: - Ох, вчера белязвах животните, направо се измъчих. - От какво бе, ти имаш само десет овце? - Да, а трите кошера пчели къде ги забравяш?
Овчари 8,480 прег.
Виж целия →
Две журналистки чули от колежката си, че овчарите били много надарени… И взели че отишли при тях. Хванали двама да си приказват и по едно време питали: - А как издържате толкова време без жени? Овчарите ги посграбчили и им казали дяволито: - Ами нали идват журналистки… - То хубаво, ама за да не забременеем - трябва да сложите ето тези нещица (презервативи). Ония двамата се почесали… па ги сложили и оправили журналистките. След няколко месеца - седят, пушат табак и единият казва: - Абе брато - на тебе пука ли ти дали ония двете ша забременеят? - М"чи не. Що да ми пука. - Ми кво ша кайш да земем да ги свалим тия гуми вече!
Овчари 12,276 прег.
Виж целия →
Срещнали се двама животновъди, единият от които с посинено око. Другият го пита: - А бе, какво става, някой да не те е бил? - То не е за разправяне. Имам една крава, и като сядам да я доя тя все ме удря с опашката си по лицето… - И от това ли е посиняло окото ти? - Не, омръзна ми и й вързах една тухла на опашката!
Овчари 9,753 прег.
Виж целия →
Туристи обикалят из планината и стигат до един овчар, дето си пасе стадото там. гледат - овчарят седнал, и играе шах с един овен. - Бре! Чудо! - дивят се те. - Толкова интелигентен овен! Овчарят се обажда: - Какво ти "интелигентен" бе… Овена си е овен - просто животно, водя го 4:3.
Овчари 13,863 прег.
Виж целия →