Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След овчарска идилия - 1.. Вестникът праща Журналист (мъж) при овчарте. След интервюто, журналистът решава да ги бъзикне (спомняйки си за колежкате) и ги пита: - Абе, как издържате без жени толкова дълго време? - Ами, избираш си една уфцъ, фащаш я за ушите и я опъваш… - Че става ли? Хубаво ли е? - Ам"чи пробвай бе! Журналистът взел да си избира овца, и да я гони, ама те бягат ли бягат… Накрая докапал една, фанал я и почнал да я оправя, а всички овчари се спукали да се смеят. - Що се смеете бе хора? - Амчи ти избра най-грозната бе… Ха-ха-ха (Модификация на вица: "Ами от цялото стадо ти зе да чукаш псето…")
Овчари 10,918 прегледа
Следващ →

Още вицове

Дребен служител нахълтва в кабинета на шефа си. Излива мастилница върху главата му качва се на бюрото му и започва да скача, тъпчейки всичко. Тогава вратата се отваря, подава се главата на един от колегите, който изплашено казва: - Ама, Иванов, ние само се пошегувахме, че си получил наследство! - Господине, на вашата гара има три часовника, но и трите показват различно време! - А според вас, защо трябва да има три часовника, ако и трите показват едно и също време? Учителката пита Иванчо: - Ти вчера защо не дойде на училище? - Ами… баба ми се опари… - Ей, и много ли? - Много - кремираха я! Иванчо изцапал прозореца на класната стая и директорът го наказва: - До обяд да си боядисал всичките птозорци на първия етаж! След като Иванчо бил готов отива при директора и му казва: - Шефе, остана малко боя, да боядисам ли и рамките? - Винаги ям много, когато съм нервна! - Така като ти гледам фигурата, не водиш спокоен живот...