Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Разговор по телефона? - Ало, "Бърза помощ"? Тук на един човек му стана лошо... - О, какъв приятен глас! Какво ще правите довечера?
Професионални 2,767 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама с качулки влизат в магазин и единият казъл: - Сега ще грабим и ще изнасилваме. Другият го прекъснал: - Няма ли да е по-добре да вземем, каквото можем и да се махаме! - Я да млъкваш!-обадила се касиерката. Из "Властелина на пръстените": И се събудили елфите и видяли звездите, защото лежали по гръб и обикнали звездите и нощта... И се събудили хората и видяли изгряващото слънце, защото лежали настрани и обикнали слънцето и деня... И се събудили джуджетата и нищо не видяли, защото лежали с лице към земята и си помислили: "Защо ли ми трябваше да се напивам така вчера?" Един ден Зайо Байо отишъл в гората и казал: - Аз съм зайче с кошничка, идвам да крада. Срещнал го Кумчо Вълчо и му казал: - Зайо Байо, тука няма да крадеш. Иди в Америка. Зайо Байо отишъл в Америка, но на летището не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди във Франция. Зайо Байо отишъл във Франция и на летището пак не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го пак на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в Германия. Зайо Байо отишъл в Германия и на летището отново не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го те отново на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в България. Зайо Байо отишъл в България и си казал: - Аз съм Зайо Байо с ко... Къде ми е кошничката? Бременна блондинка си мислела: - Дано не е от мен! Мъж тича в районното и вика: - Стрелях по тъща си, вкарвайте ме в килията! - Тя умря ли? - Ако беше умряла, за какво щеше да ми е да се крия тук!