Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Какво е цирк на лед? - Това е нашия национален отбор по хокей на лед.
Разни 1,389 прегледа
Следващ →

Още вицове

Сега надписите "Пушенето убива!" заемат 30 процента от площта на цигарената кутия. Само след някоя година ще бъде на сто процента. Но няма да е само това борбата с пушенето. После ще задължат продавачите да дават кутията на клиента с думите "Да пукнеш, гад такава!", а после ще викат след него "Запомних те! Само посмей пак да дойдеш!" За щастие, и двамата ще разбират, че това е само формалност... - С какво искаш ще се занимаваш, като порастнеш? - Ще крада. - О! И защо си избрал политика? Две бабички се виждат на гробищата и едната вика: - Тъй и тъй сме на гробищата, да та питам аэ - ти на колко си години, ма? - На 96, ами ти? - Аз съм на 106! - А ма, ти ще имаш ли време да се прибереш до вас? Полицаи се явяват на тест за интелегентност. Влиза първия и го питат : - Какво е това - черно, кожено, с подметка и с връзки ? Чудил се полицаят но така и не намерил отговора . - Отговора е обувка ! - му казали от комисията и го изгонили. Излязъл полицаят навън и казал на следващия : - Да знаеш отговора е обувка . Влязъл следващият и го запитали : - Какво е това - гадно, зелено, крякащо и с брадавици , живее в блатата ? Замислил се полицаят, накрая попитал : - Има ли връзки ? - Не !? - Значи е САБО !!! - Ако нямаше крака щеше ли да носиш обувки? - Не! - Ми тогава защо носиш сутиен?