Влиза инженер-химик в аптеката и казва:
- Имате ли алфа-пет-шест- диметилбенэимидазолил кобамидцианид?
- Имаме, това е витамин В 12.
- Е да де... Все му забравям тъпото име!
Вървят си две готини мадами и една от МЕИ-то...
Едно джудже, като се прибирало вечер вкъщи, преди да си легне слагало под леглото си чаша с вода.
Въпрос: Защо е правило така джуджето?
Отговор: Къщата си е негова. Каквото си иска, това ще прави!
При остър ляв завой, коя гума на колата не се върти? * Резервната *
- С крака, но не ходи. С криле, но не лети. С клюн, но не кълве. Що е то?
- Умряла гарга.
Не съществуват никакви раси - има само хора, които Чък Норис е пребил до различни степени на синьото и черното.
-Какво ще се получи ако кръстосаме жираф с таралеж?
-Четка за зъби!
Защо,когато Рей Чарълз,свири на пиано,се клати напред-назад....?
....а защо когато Стиви Лондър,свири на пиано,се клати на ляво-на дясно...?
За да не си блъскат главите,когато свирят заедно!
Две червени чушки се карали коя е по зелена...
Две безопасни игли си вървели през пустинята.
- Оф, колко ми е горещо! - казала едната.
- Ми разкопчай се, ма! - отговорила другата.
Пепеляшке, защо плачеш? Какво се случило?
- Не мога да отида днес на бала!
- Но защо?
- Защото балът е утре!!
- Мъничко черничко с мъничко синичко. Що е то?
- Мравка с посинено око.
Младо семейство отива при гинеколог. Мъжа видимо притеснен пита:
- Докторе, жена ми е бременна. Дали е възможно да правим секс, че нещо се притеснявам да не шокираме детето.
- Спокойно моето момче. Можете да правите секс спокойно. До третия месец можете да го правите, както и където искате. От третия до шестия месец само на задна.
- Е добре де докторе, а после?
- После моето момче клякаш пред дупката и....виеш като разгонен вълк
- АУУУУУУУУ.
Три прилепа висят на далекопровода. Единия се докоснал до електрическия стълб и си изпържил. Другият казал:
- Хм, той пък припадна...
Две кексчета стоят във фурната. Едното казало:
- Леле, колко е топло тук!
Другото се стреснало:
- Я, говорещо кексче!
:D
- Има шест крака, а ходи на глава. Що е то?
- Въшка.
Две гарги летят. Едната пита:
- Колко е часът?
Другата вади тармометър и казва:
- Днес е вторник!
Какъв е изводът?
- Който няма цветен телевизо, няма да яде халва!
Влизат мъж и жена на вече преклонна възраст в автобуса. Контрольроката им задава въпрос:
- С карта или билет сте?
При което следва светкавичен отговор на бабата:
- Ами не, с мъжа ми съм!
(реален случай...)
Хубава коса... С форма като тази, на която седиш!
Два чайника си купили трактор.
Извод: Гърдеробът е триклирен.