Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тя: - Ти футболист ли си? - Да, как позна? - Никой не ме е прегръщал и целувал така...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
- Има шест крака, а ходи на глава. Що е то? - Въшка.
Тъпизми
03.10.2017
2,001 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обажда се мъж на бившата си жена. - Как е? - Нормално. - Намери ли си някой? - Намерих си. - Тогава защо не живеете заедно? - Тя е омъжена...
Киркор и Гарабет заминали на фронтовата линия. В едно от последвалите сражения Гарабет бил прострелян и издъхнал в ръцете на другаря си по оръжие и приятел от детинство. Взводният извикал Киркор и му издал бойна заповед да съобщи на съпругата на издъхналия в бой за кончината му. Имало и условие - Киркор трябвало да съобщи вестта по най-тактичния съществуващ начин. В изпълнение на служебния си дълг Киркор се явил пред входната врата и зазвънял "като на пожар". Вратата се отворила и срещу му се появила нищонеподозиращата съпруга на Гарабет. Киркор изстрелял като "откос": - Добър ден! Вие ли сте Ребека - вдовица!? С треперещ глас жената отвърнала: - Аз съм Ребека, но не съм вдовица. - Киркор свил юмрук, изпънал палец и заядливо казал: - А на бас, де!
Изберете си двуцифрено число от 40 до 80. Умножете го по 3. Извадете 11. Прибавете 17, разделете на 2 и затворете очи. Тъмно, нали? ;)
Татко канибал и момченце канибалче търсят храна в гората. По едно време малкия вижда кльощава девойка и вика на баща си: "Татко ще я хванем ли". Таткото отговаря: "Уф, та тя е само кожа и кости...Остави я, ще потърсим нещо по-добро". Минало не минало време, канибалчето съзряло една много дебела жена и пак викнало на баща си. Таткото като видял жертвата възкликнал: "Тази е само лой. Не е хубаво за теб да ядеш толкова мазна храна" и продължили. Минало известно време и канибалчето съзряло жена с перфектна фигура и много красива външност. "Тази е добре... Но няма да ядем точно сега. Ще я хванем, ще я замъкнем първо вкъщи и....тогава ще изядем майка ти".
Пътен полицай в Калифорния спрял шофьор за това, че не спазил пътен знак. - Знаете ли защо ви спрях? - попитал той. - Аз намалих скоростта, нали? - отвърнал шофьорът. - Но на знак „стоп" трябва да спрете. - Да спра, да намаля скоростта, има ли разлика? Полицаят толкова се ядосал, че извадил палката си и започнал да удря шофьора по главата, викайки: - Е, да спра ли искате, или да намаля скоростта?!