Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Има шест крака, а ходи на глава. Що е то? - Въшка.
Тъпизми 2,001 прегледа
Следващ →

Още вицове

Обажда се мъж на бившата си жена. - Как е? - Нормално. - Намери ли си някой? - Намерих си. - Тогава защо не живеете заедно? - Тя е омъжена... Киркор и Гарабет заминали на фронтовата линия. В едно от последвалите сражения Гарабет бил прострелян и издъхнал в ръцете на другаря си по оръжие и приятел от детинство. Взводният извикал Киркор и му издал бойна заповед да съобщи на съпругата на издъхналия в бой за кончината му. Имало и условие - Киркор трябвало да съобщи вестта по най-тактичния съществуващ начин. В изпълнение на служебния си дълг Киркор се явил пред входната врата и зазвънял "като на пожар". Вратата се отворила и срещу му се появила нищонеподозиращата съпруга на Гарабет. Киркор изстрелял като "откос": - Добър ден! Вие ли сте Ребека - вдовица!? С треперещ глас жената отвърнала: - Аз съм Ребека, но не съм вдовица. - Киркор свил юмрук, изпънал палец и заядливо казал: - А на бас, де! Изберете си двуцифрено число от 40 до 80. Умножете го по 3. Извадете 11. Прибавете 17, разделете на 2 и затворете очи. Тъмно, нали? ;) Татко канибал и момченце канибалче търсят храна в гората. По едно време малкия вижда кльощава девойка и вика на баща си: "Татко ще я хванем ли". Таткото отговаря: "Уф, та тя е само кожа и кости...Остави я, ще потърсим нещо по-добро". Минало не минало време, канибалчето съзряло една много дебела жена и пак викнало на баща си. Таткото като видял жертвата възкликнал: "Тази е само лой. Не е хубаво за теб да ядеш толкова мазна храна" и продължили. Минало известно време и канибалчето съзряло жена с перфектна фигура и много красива външност. "Тази е добре... Но няма да ядем точно сега. Ще я хванем, ще я замъкнем първо вкъщи и....тогава ще изядем майка ти". Пътен полицай в Калифорния спрял шофьор за това, че не спазил пътен знак. - Знаете ли защо ви спрях? - попитал той. - Аз намалих скоростта, нали? - отвърнал шофьорът. - Но на знак „стоп" трябва да спрете. - Да спра, да намаля скоростта, има ли разлика? Полицаят толкова се ядосал, че извадил палката си и започнал да удря шофьора по главата, викайки: - Е, да спра ли искате, или да намаля скоростта?!