- Имаш ли голи снимки на годеницата ти?
- Не.
- Да ти дам няколко?
Съдия пита свидетеля:
- Какво направихте, когато видяхте обвиняемата да удря съпруга си по главата с ютията?
- Ами обадих се на годеницата си и й казах, че съм размислил и няма да се женим.
- Вчера признах всичките си грехове на годеницата ми!
- И какво?
- Не помогна. Сватбата е в неделя!
Млад мъж иска ръката от бащата на годеницата си. Бащата пита:
- Ти можеш ли да издържаш семейство?
- Разбира се!
- Прекрасно. Ние сме шестима.
Между приятелки:
- Аз пък вече нямам кой знае какви претенции към мъжа, за който искам да се оженя… Важното е да е добър човек, културен, възпитан… Как мислиш, дали са останали още такива милионери?
Моряк се навежда към ухото на приятелката си и казва:
-Алкохола те прави много красива.
-Но аз още не съм пила,- изненадала се тя.
-Затова пък аз съм!
Формула на любовта:
A x B x C = K, където
А - ум,
В - красота,
С - достъпност,
К - константа.
Син се обажда на майка си:
- Мамо, ще се женя!
- Много се радвам, сине!
- Ама да ти кажа отсега - тя е негърка…
- Е, няма нищо, ние не сме расисти.
- И малко накуцва, и недовижда с едното око…
- Е, щом си я харесваш.
- И има четири деца.
- Няма лошо.
- И всичките ще живеят с нас.
- Нека заповядат - идвайте вкъщи.
- Ама къде ще се съберем в тоя едностаен апартамент?
- Няма страшно, татко ти като чуе и направо ще хване гората.
- А ти?
- А аз ей сега като затворя телефона, ще падна и ще умра от щастие за теб.
Алекс пита избранницата си
- Значи не искаш да се омъжиш за мен?
- Не. Мъжът ми трябва да е смел и находчив.
- Не помниш ли, че те спасих, когато се давеше?
- Ти си смел, но това не означава че си находчив!
- A знаеш ли кой преобърна водното колело, което караше?
Младеж прегръща силно момиче и шепне:
- Чувствам се като в рая.
- А аз като в градския транспорт.
- Обичам те! Обожавам те! Загубил съм си ума по тебе! Луд съм по тебе!
- Ей, най-накрая заговори като нормален човек.
Майчино напътстви преди сватбата:
- Дъще, никога недей да спориш с мъжа си! Направо започвай да плачеш.
Двама влюбени седят на брега на езерото.
Момичето поглежда кам своя любим и казва:
- Не е ли време да се оженим?
Момчето въздъхва:
- Ех, кой ли ще ни вземе нас?
- Скъпа, ще се ожениш ли за мен?
- Да!
Тишина…
- Скъпи, защо замълча?
- Вече казах повече, отколкото трябваше…
- Добър ден, г-н Петров! Нали позволявате да изведа дъщеря ви на разходка в парка? Между другото, кажете ако искате и на вас да вземем нещо от аптеката.
Момиче се моли:
- Господи, не искам нищо за себе си! Моля те дай на мама хубав и богат зет!
Младеж гостува в къщата на банкер с три дъщери. След няколко месеца бащата му изпратил писмо:
\"Вие сте съблазнили дъщеря ми. Ако сте джентълмен, оженете се за нея!\"
Младежът веднага отговорил:
\"Джентълмен съм. За коя да се оженя?\"
Двама обсъждат годежа на свой приятел:
- Ами той толкова скъпи подаръци направи на любовницата си, че сега се жени за нея по сметка…
- Скъпи, все си мисля че ме обичаш само защото чичо ми остави толкова голямо наследство.
- Няма нищо такова. Щях да те обичам и ако някой друг ти беше оставил наследство.
Някакъв пита годеницата си:
- Аз ли съм първият мъж в живота ти?
- Да, кълна се в децата си!