Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млада двойка се втурва в бижутерски магазин. Момичето започва да оглежда скъпите бижута, докато спътникът й трескаво пребърква джобовете си. Накрая момичето казва на продавачката: - Ще минем по-късно. Годеникът ми не може да си намери пистолета.
Годеници 4,309 прегледа
Следващ →

Още вицове

"Не можах да го прочета, защото беше написано с букви" Учител по математика 125 COУ Умрял Папата и попаднал в рая. Разхожда се из райските градини със Свети Петър, вижда да си говорят Галилео Галилей и Чарлз Дарвин. Не вярвайки на очите си, Папата пита: - Ако не греша този с раните от изгаряния е Галилео Галилей. А този с него много прилича на Дарвин. - Да, самия Чарлз Дарвин. - С Галилей всичко е ясно, както после се изясни, напразно го горихме. Но ДАРВИН! ДАРВИН!!! Аз похабих целия си съзнателен живот да опровергавам неговите гадни теории, а той през това време си се разхожда в райските градини! Как да разбирам това? - Какво има за разбиране? Галилей първи се сети, че тя се върти, а Дарвин първи се сети, че Всевишния е създал Адам от реброто на маймуна. Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1. Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами, ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип, от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва Майка обяснява на дъщеря си урока по български език: - И така,съществително име означава нещо което можеш да видиш и да пипнеш,обикновено това е някакъв предмет.Глаголът е действие,нещо което правиш.Кажи ми сега какво е "мишка"? -Глагол, -Как така глагол,бе.Защо да е глагол? -А-а-а ,мамо,аз мишки не пипам. "Който иска да пее, винаги намира песен!"