Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Сутрин не ви се тръгва за работа? Отворете списание "Форбс" и намерете там своето име. Не го намерихте? Тогава бегом на работа...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Годеници
Млада двойка се втурва в бижутерски магазин. Момичето започва да оглежда скъпите бижута, докато спътникът й трескаво пребърква джобовете си. Накрая момичето казва на продавачката: - Ще минем по-късно. Годеникът ми не може да си намери пистолета.
Годеници
03.10.2017
4,309 прегледа
Следващ →
Още вицове
"Не можах да го прочета, защото беше написано с букви" Учител по математика 125 COУ
Умрял Папата и попаднал в рая. Разхожда се из райските градини със Свети Петър, вижда да си говорят Галилео Галилей и Чарлз Дарвин. Не вярвайки на очите си, Папата пита: - Ако не греша този с раните от изгаряния е Галилео Галилей. А този с него много прилича на Дарвин. - Да, самия Чарлз Дарвин. - С Галилей всичко е ясно, както после се изясни, напразно го горихме. Но ДАРВИН! ДАРВИН!!! Аз похабих целия си съзнателен живот да опровергавам неговите гадни теории, а той през това време си се разхожда в райските градини! Как да разбирам това? - Какво има за разбиране? Галилей първи се сети, че тя се върти, а Дарвин първи се сети, че Всевишния е създал Адам от реброто на маймуна.
Американец, руснак и българин се състезавали, къде медицината е най-напреднала. Американецът споделил: - Ние имахме един състезател във Формула 1. Един път се блъсна зверски и стана на парчета. Нашите хирурзи го сглобиха и сега отново е номер едно! Руснакът докладвал: - Ние имахме един десантник. Един път парашута му не се отвори и той стана на пихтия. Нашите лекари го лекуваха успешно и сега той отново е най-добрият. Българинът казал: - Ами, ние имахме един железничар, бай Пламен, една нощ, бил пийнал повече и се закачил за влака. Влачил го цели пет километра. Като го намерили нашият лекарски екип, от него бе останало само едно дупе и едни уши. Но специалистите направиха всичко възможно. Американецът и руснакът се спогледали и попитали: - Добре де, какво прави сега вашият човек? Българина отговорил: - Е, как какво! Пръцка и се ослушва
Майка обяснява на дъщеря си урока по български език: - И така,съществително име означава нещо което можеш да видиш и да пипнеш,обикновено това е някакъв предмет.Глаголът е действие,нещо което правиш.Кажи ми сега какво е "мишка"? -Глагол, -Как така глагол,бе.Защо да е глагол? -А-а-а ,мамо,аз мишки не пипам.
"Който иска да пее, винаги намира песен!"