Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Вървял си заека в гората и на една поляна видял бутилка с водка. Казал си :А пиячка! Пил от водката и заспал. Вървяла си лисицата в гората и гледа на една полянка една бутилка водка и един заек и си вика : А пиячка и нещо за мезе! Пила от водката и заспала. Вървял си вълка през гората гледа водката, заека и лисицата и си вика: А пиячка, мезе и нещо за до ебаване! Пил от водката и заспал. Вървяла си мечката през гората и видяла на поляната една водка, еидн заек, една лисица и един вълк налягали и си вика: А пиене, мезе, нещо за до ебаване и нещо за до набиване! Пила от водката, паднала и заспала. Събудил се заека след малко погледнал до него и видял водката, лисицата, вълка и мечката налягали и казал: Ей кат са напия не знам ко прая! ! !
Семейни 2,053 прегледа
Следващ →

Още вицове

Когато човек върви назад не му се смей! Може да се засилва. Влизам в нов апартамент. И си мисля: "Интересно, дали е добра звукоизолацията?" "Много" - отговори ми съседа иззад стената. Димитър Пенев: - Момчета, днес ще играем по системата 4-4-3. Играчитe му правят забележка, че стават 12. Пенев отвръща: - Абе сега ще играем или ще броим. Известно е че човек прекарва една трета от живота си в леглото, а другите две трети в опит да вкара още някои там! Срещат се двама приятели рано сутринта. Първият: - Леле снощи какъв кошмар сънувах. Цяла нощ пред нас бутах една вагонетка напред-назад. Ръцете ми окапаха, а ти стоиш на прозореца и ме викаш. Аз ти разправям да го духаш и бутам ли бутам тая тъпа вагонетка. Вторият: - Аз пък сънувах страхотен еротичен сън. Седя си значи вкъщи и на вратата се звъни. Отварям -Клаудия Шифер. Чисто гола! Поканих я, пихме шампанско и тамън да я хвърля в леглото отново се звъни. Отварям - Памела Андерсън. И тя гола, бе! Значи стоя аз между двете и се чудя, коя от тях да бъде първа..... - Ииииии, що не ме извика, бе? - Ами виках те. Ама ти разправяш да го духам и буташ ли буташ някаква вагонетка пред блока!!!