Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Възмутителна постъпка направи на поправителната сесия студента-двойкар, чиято фамилия даже не искаме да кажем. За разлика от другите успешни студенти, той решил да се отблагодари на преподавателя не с ценен предмет, а със задълбочени познания по предмета...
Студентски 3,435 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещат се двама познати бизнесмени: - Плати ли данъците? - Да, платих ги. - И сега как си, спокойно ли ти е? - Не. - Защо?? - Сега пък обяснявам на данъчните, откъде съм взел толкова пари, че да платя... Расизма е като негъра - просто не трябва да го има. Един негър бил преподавател в бг вуз. По време на изпит казал на студентка: - Ако правиш секс с мен - минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте мн надарени, ще ми стане нещо. Писал й двойка. Влиза следващата, а той пак: - Ако правиш секс с мен - минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте много надарени, ще ми стане нещо. Писал и на нея двойка. Влиза следващата и той пак: - Ако правиш секс с мен, минаваш, иначе не. - Ама вие негрите сте много надарени, ще ми стане нещо. На негъра му писнало и казал: - Ние негрите сме надарени, ама през поколение, а аз съм второ поколение, така че няма страшно. - Добре, ама ако може да направя една свирка? - Еееее, ако е за свирка, мога и сам си я направя.... Манго отива на лекар: - Докторе, да даваш на него лекарство, да не праим повече циганчета, че няма кой да ги гледа! - Купи си презервативи… - Ау, докторе, да мирише на него на гума - не ща! - Да ти изпиша хапчета "Анти-бебе"? - Ша повредим Айшето бе, докторе! - Добре, като усетиш, че ти става хубаво, извади го и се празни навън! - Будала доктор! Мене ми иде целия да влезем, ти викаш да го вадим… - Ами тогава - като усетиш, че ти става хубаво, скубни един косъм на Айшето, тя ще се дръпне назад и той сам ще си излезе! - Да си жив и здрав, докторе! След месец Манго пак иде: - Докторе, да даваш на него друго лекарство, че онова свърши! Баща и син си купили крава. Първия ден издоили 5 кофи мляко. Втория ден издоили 3 кофи мляко. Третия ден - 1 кофа. Четвьртия ден нищо. Отишли при Ветеринаря. - Докторе, кравата ни неще да дава мляко. - Как така? Обяснили му какво се случило през четерите дни. Той се замислил, почесвайки своятя глава, погледнал животното и казал: - Абе, момчета, вие сте прибили БИКА от чикий бе!