Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седят двама индианци, боядисани в цветовете на войната. Единият казва на другия: - Знаеш ли, че белите си боядисват и яйцата?
Индианци и Каубои 7,477 прег.
Виж целия →
Двама индианци си говорят: -Белите имат много тъпи имена -Джим,Фил,Джон... -Прав си,Кучи гъэ!
Индианци и Каубои 10,854 прег.
Виж целия →
Една жена се оженила за каубой. След няколко седмици семеен живот му казала: - Скъпи, това че миришеш на кравешки тор, как да е го преживявам. Това, че като ме целуваш не си вадиш дъвката, как да е го преживявам. Че не си сваляш шапката и ботушите докато правим любов, пак как да го преживявам. Но опитай, моля ти се, поне докато правим "69" да си гасиш цигарата!
Индианци и Каубои 8,947 прег.
Виж целия →
Малко момченце седи пред телевизора и гледа предаване за индианците. Изневиделица се обръща към баща си и го пита: - Тате, тези индианци защо си оцветяват така лицата? - Защото се готвят за война, синко! На другата сутрин момченцето тича при баща си и уплашено вика: - Тате! В банята мама се готви за война!
Индианци и Каубои 6,717 прег.
Виж целия →
Каубой си наема стая в хотел. След малко портиерът го вижда, че се качва с коня си по стълбите и се провиква: - Ама господине, какво правите! С кон по стълбите, как може! - Какво да правя, като му прилошава в асансьора?
Индианци и Каубои 6,127 прег.
Виж целия →
Страната на Марлборо. Каубоят Джим се е обесил. Вдовицата му отива при отчето, за да съобщи за кончината му. Свещеникът се опитва да я утеши: - Господ прибра Джим при себе си… - Това - добре, но защо с ласо?
Индианци и Каубои 7,288 прег.
Виж целия →
В Дивия Запад. - Уили, мисля, че баща ми е доста благоразположен към теб! - Сериозно? И как разбра? - Ами, когато днес му казах, че ще наминеш да ни посетиш, той извади от пушката бойните патрони и ги замени със сачми.
Индианци и Каубои 6,277 прег.
Виж целия →
Примрял от глад каубой препуска през прерията и изведнъж вижда индианец, който пече месо на огъня. Каубоят спира до него и се нахвърля на месото. Като се позасища, решава от любезност да завърже някакъв разговор. - От кое племе си? - От чернокраките. - отвръща индианецът. - Знаеш ли… - продължава каубоят, - нещо не ми харесва вашият вожд. - Като не ти харесва, не трябваше да го ядеш!
Индианци и Каубои 6,226 прег.
Виж целия →
Влиза Стария трапер в бара. - Ти - посочва един - искаш ли да пиеш със Стария трапер? - Не, не искам. Следват пушечни изстрели. Пак (към друг). - Ти искаш ли да пиеш със Стария трапер? - Искам, искам. Пак пушечни изстрели. Стария трапер отива на бар-плота. - Барман, едно двойно уиски. При Стария трапер няма "искам-не искам".
Индианци и Каубои 7,581 прег.
Виж целия →
Двама каубои яздят през пустинята - единият шеф, другият телохранител. Гледат срещу тях иде друг конник (ама го виждат чак на хоризонта - вижда се дребен колкото една педя). - Убий го тоя! - казва шефа. - Е-е-е, далече е още. След малко го виждат - висок две педи. - Застреляй го тоя! - Далече е, шефе. Яздят още и го доближават на 20-30 метра. - Застреляй го! - казва шефа. - Ама срамота бе, шефе… - казва телохранителят. - От ей-такъв го знам! (показва една педя височина)
Индианци и Каубои 5,931 прег.
Виж целия →
В прерията прекарали железница и, силно впечатлен, един индианец отишъл при вожда и казал: - Искам да си сменя името! - Така ли? И как искаш да се казваш? - Големият метален огнен кон, който препуска из прерията със страшен шум, бълва пушек и хвърля искри. - И как ще ти викаме за по-кратко? - Ту-тууу…
Индианци и Каубои 8,022 прег.
Виж целия →
Малко индианче пита баща си: - Тате, защо кака се казва Голямата скала? - Защото беше зачената на една голя-а-ама скала. - А защо батко се казва Белият дъб? - Защото беше заченат под един бял дъб. Разбра ли сега, Скъсана гумичка?
Индианци и Каубои 10,069 прег.
Виж целия →
Каубой и индианският му водач препускат из прерията. По някое време спират, индианецът се ослушва и казва: - Апахите идват от запад. - Какво ще правим? - На изток! Пак препускат. Пак спират. - Команчите идват от изток! - Ами сега? - На север! След време пак: - Сиуксите идват от север. - Какво ще правим? - На юг! Пак бягат. Пак спират. - Навахите идват от юг. - И какво ще правим сега? Индианецът се замисля и казва: - Какво имаш предвид като казваш "ние", бледолики?
Индианци и Каубои 6,076 прег.
Виж целия →
Един индианец се научава да пише и започва да си води дневник. И пише: "Ден първи: Много хубав ден. Дъщерята на вожда се изгуби, намерихме я покрай реката и цялото племе й се изреди. Много, много хубав ден. Ден втори: Много хубав ден. Жената на вожда се изгуби, намерихме я покрай скалите и цялото племе й се изреди. Много, много хубав ден. Ден трети: Много лош ден. Как можах да се изгубя?"
Индианци и Каубои 9,574 прег.
Виж целия →
Един пътник пристигнал на забутана гара някъде в прерията. Слязъл от влака, огледал се - наоколо само поле. Попитал началник-гарата: - А къде е градът? - На 15 километра оттук. - Добре де, защо не сте построили гарата по-близо до града? - Ами отначало така мислехме да направим, обаче в крайна сметка решихме да я построим по-близо до релсите.
Индианци и Каубои 8,002 прег.
Виж целия →
Каубои седят в кръчма в Дивия Запад и пият бира. След поредната бира на един от каубоите му се допикало, отишъл до стената и си разкопчал панталона. В този момент барманът вади пищова и стреля на сантиметър от главата му. Каубоят е стреснат: - Какво става, защо стреляш по мен? - Кога ще ви науча на култура бе! Не те ли е срам! Колко пъти съм ви казвал, че тая стена е женската тоалетна!
Индианци и Каубои 6,631 прег.
Виж целия →
Начално училище в Дивия Запад, в часа по математика: - Джони, колко е 2+2? - 5. - Нищо не знаеш! - казва учителят и застрелва Джони. - Пийт, колко е 2+2? - 4. - Много знаеш! - казва учителят и застрелва и Пийт. - Стийв, колко е 2+2? - Много питаш! - казва Стийв и застрелва учителя.
Индианци и Каубои 8,585 прег.
Виж целия →
Двама индианци край пазара: - Ех,Червен Бизон, да знаеш как ми липсва жена ми. - Защо? Какво е станало с нея? - Вчера я смених за едно уиски. - И още ти е мъчно за нея? - Не, но страшно ми се пие.
Индианци и Каубои 5,292 прег.
Виж целия →
Прерията в паника - носи се слух, че Големия Джо идва. Всички се изнасят в галоп. В самотна кръчма остава само бармана - няма накъде да бяга… В далечината се вижда облак прах - идва самотен конник. Влиза в бара, тропва на барплота и вика: - Едно уиски! С треперещи ръце бармана му го носи. Оня го пие на екс и пак тропва: - Едно уиски, казах! Пак му носи, пак екс и пак: - Абе къде ми е уискито! Бармана носи цяла бутилка. Тоя я изпива пак на екс. - А така, дай още едно. Бармана носи още една бутила. Удря я и нея на екс и вика: - А сега да бягам, че Големия Джо идвал.
Индианци и Каубои 7,787 прег.
Виж целия →
Един каубой си купил кон от пазара на селото и си тръгнал за вкъщи. Конят се препънал и той казал: - Едно. Втори път се препънал конят и каубоят казал: - Две. Таман стигнал до дома си и конят пак се препънал. Тогава каубоят казал: - Три - извадил пистолета и го застрелял. Жена му в тоз момент се обадила: - Абе мъжо, как можа да застреляш такова хубаво животно! А той й отговорил: - Едно…
Индианци и Каубои 6,801 прег.
Виж целия →