Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама индианци си говорят: -Белите имат много тъпи имена -Джим,Фил,Джон... -Прав си,Кучи гъэ!
Индианци и Каубои 10,855 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза един в бара и си поръчва водка след водка. И бързо пие една след друга. Барманът го пита: - Човеко! Защо пиеш толкова бързо? - И ти ако беше на мое място и ти щеше да пиеш така? - Какво ти има? - Нямам стотинка е джоба. Доктор към пациента: - От какво се оплаквате? - Докторе, не мога да заспивам вечер. - Ами опитай да броиш овце. Е, вече няма такива количества, но опитай. - Опитах, не става... И... тогава се започна. - Какво се започна? - Да стрелям, докторе. - ??? - Ами вечер като си легна, затворя очи и започвам да стрелям. - Гледаш новините, нали? - Да, и вестници чета... Та започвам да стрелям, докторе, ей така - с много стръв и страст. А на мушката - разни сенки. Приличат ми на днешните управници, депутати и разни партийни активисти. Стрелям, стрелям и... заспивам. Започнах преди десетина години със снайпер, после минах на автомат, а сега съм вече на лека картечница. Чувствувам, че скоро ще трябва да минавам на тежка кратечница. - Минавай! И ме запиши в разчета! - Докторе, и ти ли?! - Мамка им! Двама мъже си говорият за жени. Единият вика... - Незнам какво ми става, но всички жени ми харесват само моята - не. Другият... - И аз съм така. Всички жени ми харесват , само твоята - не. - Господине, купете си от тези ризи. Те са много здрави и просто се смеят на пералните машини... - Знам, знам, две от тях вече се скъсаха от смях. Българска особеност - да откраднеш от строителството на пътища, да си купиш скъпа кола и да я разбиеш по лошите пътища.