Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо в банята. Ще се чукат с Марийка. Тя нетърпелива влиза в банята: - Иванчо, ти да не си мюсюлманин? - Защо ма? - Ами обрязан си.. - Не съм обрязан. Отхапан съм..
Иванчо и Марийка 3,605 прегледа
Следващ →

Още вицове

Надпис на цирков афиш: "За първи път в света! Дресирани костенурки! Правят цял кръг на манежа на задни лапи! По долу има надпис с по-малки букви: "Номерът трае 12 часа". Преди Бойко Борисов да отиде да се изкъпе в Мъртво Море, то имаше друго, съвсем нормално име... - Скъпи, искаш ли да правим секс? — Какво ти става? Късно е. Вече почти съм заспал, уморен съм. Утре ставам рано. — Спи, спи, миличък. Аз говоря по телефона… Дядо разказва на внуците си за първата си среща с Ленин: - Беше на един съботник, носехме талпи. По едно време ми писна, оставих талпата на земята, седнах на нея и запуших. Идва при мен един такъв нисичък, с каскет, и ме пита: "Другарю, вие защо не носите талпата?", а аз му казвам "Ако ти се носи, носи си я сам". - Дядо бе, това е бил самия Ленин. И после? - После дойде един висок в шинел и пита: "Какво става тук?", а този, ниския, му отговаря "Този другар не иска да носи талпите.". "Ами като не иска да носи, да ходи да реже" - отговаря високия. - Ииих, дядо, та това е бил Феликс Едмундович. И после? - Ами после рязах. До 1958 година… Вместо да ги лекуват, ги показват в "Ясновидци".