Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Три прилепа се събират и се уговарят да обиколят света и да разглеждат забележителности. След 3 часа се събират на същото място, от което са тръгнали. Първият казал: - Виждате ли я еееееееееееееееееееей онази там река, дето се синее в далечината? - Виждаме я. - Е аз ходих е до том. Вторият казал - А виждате ли я еееееееееееей тази там планина, дето опира в хоризонта? - Виждаме я. - Аз ходих зад тази планина. Третият, най-опърпаният казал - А виждате ли го ей това дърво тука? - Виждаме го. - Е аз не го видях.
Животни 3,144 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един мъж отишал за риба....било много студено и ветровито. За два дни хванал само една риба - около 300 грама. Когато се върнал решил да пие едно за подгряване в кварталното кръчме. Само че не минало само с едно... когато стигнал определена фаза, нашият се сетил да прибере рибата за доказателство пред жената. Чудил се, чудил се, накрая я бутнал в гащите и продължил да се подгрява. След още няколко излязал на вън да се облекчи: бърка в гащите, вади и поглежда надолу... Гледал, гледал и казал: - Абе, че си х..й, х..й си, че си мой, мой си, ама този тъжен поглед от де го извади?! В тексаско градче пред турист изскочила местна кола и едва не го прегазила. Обаче шофьорът си заминал преспокойно, сякаш нищо не е направил. Туристът отишъл в полицейския участък. Приел го дежурният сержант. - Значи, твърдите, че автомобил с номер NY-012 е нарушил правилата за движение? - Да. - А знаете ли, че това е колата на кмета? - Не. - Познавате ли кмета ни? - Не го познавам. - А познавате ли шерифа? - Също не. - Тогава платете петнадесет долара глоба и повече не се разправяйте! Шеф към новата секретарка-блондинка: - Изпратихте ли факса до "Фирма-ООД"? - Да. - Сега, моля, изпратете и на ЕТ "Иванов". - Нямаме повече факсове... Служител в крематориума кихнал на работа и сега не знае кой къде е. - Защо казваме "сляпата неделя"? - Защото в неделя всички са махмурлии...... и не знаят какво правят!