Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво трябва да направи момиче, което е решило да зареже гаджето си? Да го изчака да заспи и да вземе голям нож...
Разни 1,957 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама приятели: - Как си? - Добре. Ожених се. - О, браво! - Не е браво. - Защо? - Тя е грозна. - Е, язък! - Не е язък. Има апартамент. - Е, браво. - Не е браво. Той изгоря. - Е, язък. - Не е язък. Тя беше вътре! Ахил - големи ръце, космати гърди и атлетично тяло. Хектор - обратен... - Моите съседи вчера много харесаха музиката, която бях надънил! - Как разбра това? - От кеф направо чукаха по тръбите на парното! Снощи отидох в бара и видях един 75-80 годишен мъж да стой сам самичък в ъгъла и да плаче над един коктейл. Попитах го какво не е наред. - Имам 22-годишна любовница вкъщи. Срещнах я преди месец в този бар. Люби ме всяка сутрин, прави ми палачинки и фреш от портокал и ми вари прясно смляно кафе. - Тогава защо плачеш? - Прави ми домашна супа за обяд и любимите ми кексчета за десерт и ме люби цял следобяд. - Добре, но защо плачеш? - За вечеря ми приготвя телешки стек и червено вино и ме люби до 02:00 часа. - Добре, но защо по дяволите плачеш?! - НЕ МОГА ДА СИ СПОМНЯМ КЪДЕ ЖИВЕЯ! Един мъж вървял през една тъмна гора. В тъмното видял светлинка. Отишъл там и видял един женски манастир. Почукал на вратата и излезнала една млада монахиня: - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Ами аз не мога да решавам такива работи, ще извикам игуменката. - Добър ден, ще можете ли да ме приютите за тази нощ? - Да, но само за тази нощ. Влиза вътре, настанява се и чува стъпки пред вратата на стаята си. Той се прави на набожен и застава на колене пред леглото: - Господи, ти ме приюти, ако ме нахраниш ще ти бъда много благодарен. Подават му една паничка с храна. - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ако ме напоиш ще ти бъда много благодарен. Подават му едно шише ракия… - Господи, ти ме приюти, ти ме нахрани, ти ме напои, ако ми бутнеш игуменката за една нощ ще ти бъда много благодарен. В този момент игуменката отваря вратата и казва: - Господи, не ме бутай, аз сама ще влезна…