Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Наташа пита поручик Ржевски: - Поручик, а Вие някога обичали ли сте? - Ами… ебал съм. - Фи, поручик, аз говоря за човешка любов… - И с хора съм го правил. - Ах не, говоря за чистата любов. - И това е било, особено в банята. - Вижте, все пак имам предвид онази висока любов… - И на задна прашка на камбанарията съм го правил. - Поручик, говоря за любовта за цял живот! - Ааа не, благодаря. Само сифилис ми трябва…
Поручик Ржевски 7,751 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво ще стане след като излязоха записи, в които ББ нарежда да не се закача фирма? вариант 1: ББ ще се закълне, че не е вярно и толкова... вариант 2: ББ казва :"Я не ме занимавайте с глупости!" вариант 3: ББ казва: Той Първанов ми се обади и ме манипулира... Мюлер попълва данните на Щирлиц в служебната му биография. - Години? - пита го. - Ти колко ми даваш? - прави се на интересен Щирлиц. - Ако зависеше от мен - доживот бих ти дал. Пияница поръчва на сервитьора: - Пет бутилки уиски и една салата от марули. Сервитьорът: - Извинете за любопитството, но вие винаги си поръчвате салата, а не я ядете. Защо го правите? - В нея се пада по-меко... - Ало, Народното събрание ли е? - Не, бардака е. - Няма значение. Мъжът ми, депутата Иванов, дали не е при вас? Поделение войници били на учение. По едно време, минали покрай селото на един и той решил да се обади на баба си и дядо си.<BR>- Ооо, дядо, как си?<BR>- Здравей, сине, добре съм. Ами каква е таз гьостерица дето си я провесил през рамо?<BR>- Това не е гьостерица, бе дядо, гледай сега оградата…<BR>Свалил той автомата и та-та-та - направил оградата на трески.<BR>- Брей, - казал дядото - ами тия чудесии по колана ти, к’ви са бе, сине?<BR>- Това, дядо, са лимонки, гледай сега тоалетната…<BR>Взел една лимонка и, тряс, взривил тоалетната.<BR>- Брей, - рекъл пак дядото - що ли не беше жива баба ти, да ти види какъв юнак си станал…<BR>- А, ами че тя кога умря, бе дядо?<BR>- Ами, в тоалетната беше…