Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ето още няколко "турски" фрази: радио - джангър чекмедже кинофестивал - фенер шашармасъ байрям фестивал на широкоекранното кино - коджа чаршаф фенер шашармасъ байрям GSM - сиджимка - йок лаф апаратасъ рибар - балък абдал.
Разни 2,366 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговор на интервю за работа: -Пиете ли? -Не. -Пушите ли? -Не. -Поне един порок нямате ли?! -Имам.Много лъжа... Конгрес на селекционери. Излиза американеца и казва: - Кръстосахме бизон и свиня и решихме проблема с изхранването. Руснак: - Ние кръстосахме норка с мечка - печелим от кожи. Българина: - Имаме успехи в микро селекцията - светулка с пуча въшка и където свети - не ходим. Учителя към Иванчо: -Ако ми кажеш нещо което не знам, ще ти пиша тройка! Писна ми от теб! -Г-н, учителю, можете ли да забиете дъждовен червей в земята прав като пирон? -Ми... такова... не може-ще се размаже! -Ха! Не може, ама може! фиксирате го в двата края с топлийки, мажете го с лак и като се твърди-го забучвате в земята! -Дай си бележника, ще пробвам и ще реша каква оценка ще ти пиша. На другия ден Иванчо си получава бележника и гледа вътре шестица и 5лв. -Г-н учител, тук май ... няква грешка... -Ааа няма грешка, Иванчо, - шестицата е от мен, 5-те лева от жената! Супермен е много възбуден, включва си рентгеновото зрение, и вижда Жената-чудо да лежи разкрачена на дивана, и да пъшка самичка. Засилва се и шаааааааат до дупка. На другия ден си мисли "Абе не го ли направих много грубо, дай да ида да и се извиня". Отива и започва да мънка още от вратата. А жената-чудо: - А, не се притеснявай за мен. Иди да се извиниш на Невидимия, че си му цепнал задникът! Габровец завел за първи път сина си на море. Детето се заиграло на брега, но не щеш ли, дошла една голяма вълна и го отмъкнала навътре. Габровецът се затръшкал, замолил се на бога да му върне единствения син. Бог чул молбата му и изведнъж друга вълна го изхвърлила на брега, жив и здрав. Погледнал го бащата и викнал към небето: - А шапката му къде е?!