Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишъл бял мисионер да учи на цивилизация черно канибалско племе в Африка. Случило се обаче така, че съгрешил с жената на вожда и на вожда на племето му се родило бяло дете. Усетил вожда каква е работата и отишъл при мисионера. - Я ми кажи сега как става тоя номер, да имам бяло дете? - Това се вика ГЕНЕТИКА - казал мисионерът. - Каква генетика бе, аз съм черен, жената черна, цялото племе черно, ти викаш че било ГЕНЕТИКА, какво е това? - Сега ще ти обясня - казал мисионерът и посочил в далечината. Виждаш ли онова стадо козички? Всичките са бели, но онова яренце в края е черно. Ето това се нарча ГЕНЕТИКА. Погледнал вожда на туземците към козичките, помислил малко и казал. - Добре. Ще се разбереме с тебе така. Аз ще си мълча за детето, а ти ще си мълчиш за козичките.
Индианци и Каубои 6,857 прегледа
Следващ →

Още вицове