Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отишъл бял мисионер да учи на цивилизация черно канибалско племе в Африка. Случило се обаче така, че съгрешил с жената на вожда и на вожда на племето му се родило бяло дете. Усетил вожда каква е работата и отишъл при мисионера. - Я ми кажи сега как става тоя номер, да имам бяло дете? - Това се вика ГЕНЕТИКА - казал мисионерът. - Каква генетика бе, аз съм черен, жената черна, цялото племе черно, ти викаш че било ГЕНЕТИКА, какво е това? - Сега ще ти обясня - казал мисионерът и посочил в далечината. Виждаш ли онова стадо козички? Всичките са бели, но онова яренце в края е черно. Ето това се нарча ГЕНЕТИКА. Погледнал вожда на туземците към козичките, помислил малко и казал. - Добре. Ще се разбереме с тебе така. Аз ще си мълча за детето, а ти ще си мълчиш за козичките.
Индианци и Каубои 6,858 прегледа
Следващ →

Още вицове

Французин, руснак и българин седят на маса и подхващат тема за жените си. По едно време французина казва за своята: - Моята е кротка, добра, дребнчка, бе направо като френска булонка е. Руснакът на свой ред казал: - Моята е верна и предана като кавказка овчарка. Нашият помълчал но нищо не казал. По едно време руснакът го попитал: - Приятел, ти за твоята нищо не казваш. А той рекъл: - Бе, тя и мойта е кучка, ма незнам каква порода е! ! Две приятелчета си говорят семейни приказки: - Мойта е даскалица, малко мангизи, е сега и стачки, бдения, глупости.. Кво бачка твойта? - Аз съм доволен. Мойта бачка в секретен завод само нощни смени и за да не помнят кво правят, ги карат всяка вечер в края на работата да пият, връща се редовно кьор кютук пияна, ама много готини мангизи носи... В данъчното: - Вашата декларация за доходите за миналата година показва, че сте заработили двадесет хиляди, а сте изхарчили за този период минимум двеста хиляди. Какво означава това? - Какво означава ли..че не мога да вържа двата края! В края на купона забелязах, че говоря на английски и всички ме разбират. Срещат се двама приятели. Единия пита: - Здрасти! накъде? - Отивам в една агенция за недвижими имоти. - Ще продаваш апартамента ли? - Не, колата. - И отиваш е агенция за недвижими имоти?! - Че къде?! Две години вече колата не е помръдвала!