Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Срещат се двама бивши съученици след доста години. Единия: - Наскоро се ожених. - Покажи снимка. - Ето, виж! - Нищо, има и по-страшни! - МОЛЯ?! - Извинявай, няма по-страшни!
Младоженци 2,827 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колкото повече човек е философ, толкова по-малко му се работи. Иван отишъл на пазара в магазин за плодове и зеленчуци. Продавачката: Така!Добре,5кг. круши по 3лв.50ст.,10кг. ябълки по 2лв.80ст.,8кг. банани по 3лв.20ст.Общо 71лв.10ст.А ти имаш ли толкова пари? Иван: Не,исках само да ми решите задачата от домашната работа. Иванчо и Марийка били брат и сестра и решили да се ебат. Наебали се най-накрая и кат свършили Марийка въздъхнала: - Ех, Иванчо, по-добре го правиш от татко. Иванчо я погледнал и казал: - Ами то и майка така казва… Веселин Топалов пътувал в 22-ра линия на русенския градски транспорт. Автобусът бил много натъпкан, игла да хвърлиш нямало къде да падне. И точно пред Веско пътувала 18 годишна ученичка от английската гимназия. И на един завой тя залитнала и за да не падне се опряла без да иска до интимното място на Веско. Тя веднага се отдръпнала притеснена: - Извинете много - казала тя смутена. - А-а-а няма извинете, аз съм шахматист, а при нас бутнете ли фигура веднъж играете до край!!! - Дайте някой лев,моля! Господ да ви благославя! - Как не ви е срам! Млад, здрав, прав! Отиди да работиш! - Аз сега съм след работа!