Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Идва един посетител при шефа на зоопарка и вика: - Тоя единия ви тигър изглежда леко недобре. - Това е, защото истинският тигър умря и с кожата му е облечен един от пазачите. - Ама той тоя "тигър" непрекъснато се изпуска, докато крачи напред-назад в клетката. - А това е, защото другият тигър в клетката е истински.
Животни 3,169 прегледа
Следващ →

Още вицове

От вестниците: " Вчера на бул. България са се блъснали Мерцедес G500 на безработния Иван Иванов и Мерцедес 600SEL на Петър Петров безработен...". Бай Славчо отива на първата си среща с девойка от нет-а и я посреща с думите: - Здрасти, к`во шъ кажеш да се изчукаме, а? Следва звучен шамар. - Е, хубаво де, дай да се изчукаме, к`во толкова? Следва още един звучен шамар. За да избегне конфузната ситуация казва: - Просто проверявах, дали си порядъчно момиче! Следва як ритник в топките. Славчо, тръгвайки си: - Аааа, ти си прекалено порядъчна за мен! Защо циганинът като си ляга, слага два камъка до възглавницата? Единият - за да угаси лампата, а другият - да провери дали е затворил прозореца. Господин по химия пита ученичка: - Какво правиш ? Тя: - Химията изучавам за последен път. Просто смесих веществата сълзите текат, и ето почна нещо да кипи и аз падам на колене и се моля на сички богове да не грамнеме. Учителят. - Боже кажи и да не смесва цигара с гас. Вървял си Иванчо към ТУ. Стигнал и що да види, няма го! На мястото на ТУ само една поляна и на нея кротко си пасат овци. Пита Иванчо овчаря: - Къде е ТУ? - ТУ изгоря - отговаря овчарят. - Моля?! - ТУ изгоря - отговаря овчарят. - Моля?! - ТУ изгоря - отговаря овчарят. - Моля?! Овчарят се ядосал: - Стига с това моля, ти глух ли си или какво? - Не, просто ми и приятно да ми го повтаряте...