Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Учител по природознание влиза в час. - Добър ден, деца. Седнете. Сяда на катедрата и започва: - Деца, днес ще говорим за вълка. Отваря куфарчето си, вади торба с трева и започва да си свива джойнт. - Вълкът е средно голям горски хищник. Сив, малко по-голям от кучето. Живее на групи, които се наричат глутници, но понякога се среща и самостоятелно. Облизва джоинта и го захапва. - С настъпването на зимата... Пали. Вдишва дълбоко дима. Издишва. Поглежда към тавана... - ...отлита на юг...
Ученически 3,658 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съдейки по броя на продадени лицензи за Adobe Photoshop, в България работят около седем графични дизайнера. А съдейки по броя на продадените лицензи на други програми, може да се каже, че броя на програмистите в България е пет, уеб дизайнерите са трима, имаме четири архитекта и само една дузина секретарки. Двама полицаи дебнат на магистралата.Единият се чеши по главата през шапката,другиятказва: -Защо си чешеш главата през шапката,а не я свалиш? -Теб като те сарби отзад,сваляшли си гащите? Жена се прибира в лошо настроение у дома. Мъжът й я пита: - Защо си разстроена? - Това просто е ужасно! - казва тя.- Когато ходя по магазините, за да ти купя подарък за рождения ден, ми попадат пред очите само неща подходящи за мен. Степените на пиянството. Първа. - Келнер, защо са ви мазни салфетките? - Аз не съм виновен, че се бършете в баницата. Втора. - Келнер, донесете вратата, искам да изляза. Трета. Качва се на такси. - На къде сте? - А вие клатите ли се? Четвърта. Стига си вкъщи и вижда жената и децата. - Някъде съм ви виждал всичките... Но както и да е, сега се разотивайте по къщите, защото смятам да си лягам. Паркират си две майки количките пред мола, във едната момченце, в другата момиченце. По едно време момченцето се надига от количката и вика: -Ей, маце, дай да те чукам! А момиченцето му казва: -Еее, не мога, напишкала съм се. Тогава момченцето вика: -Дай да те чукам в дупето тогава! А тя му отговаря: -Не мога, наакала сьм се. На момченцето взело да му писва и леко нервирано казало: - Е ся , ако кажеш, че и зьби ти никнат...!