Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Трудът е песен, но някои друг да я пее!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
- Сестра, този пациент защо лежи със запалена свещичка в задника? - Днес има рожден ден.
Черен хумор
03.10.2017
1,837 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ама това вече не се търпи. Моля Бойко Борисов да излезе пред народа и да каже истината - Буда ли е или обикновен Господ!
Учителката влиза в клас, облечена в блуза с дълбоко деколте. На врата си има златна верижка със самолетче. Седящият на първия чин Иванчо вперва поглед в деколтето. - Какво, Иванчо, харесва ли ти самолетчето? пита учителката. - Да, госпожице, но по ми допадат двата бомбардировача.
Събрали се в Чистилището трима,умрели в една и съща секунда. Дошъл Свети Петър и започнал да ги разпитва как са умрели за да ги разпредели за Рая или Ада.Първият започнал разказа си : Връщам се аз от командировка,влизам в спалнята и какво да видя ! Жената трепери,а на стола стоят сгънати мъжки риза и панталон.Побеснях ! Обърнах апартамента на опаки ама никого не открих ! Излизам на балкона и гледам един по потник и боксерки бяга,ама чак петите му в задника удрят ! Твойта мама викам си сега те пипнах!Огледах се да му хвърля нещо ама пусто няма.....Само хладилника.Прежалих го !Вдигнах го и го хвърлих.Да ама ризата ми се закачи за дръжката и аз полетях с него от 5 етаж. Вторият започнал разказа си: Абе правя си аз кросчето и вече на финала нещо ме цапардоса в главата и повече не помня ! Третият въздъхнал и казал: Абе стоя си аз в хладилника.....
- А къде Ви е тоалетната? - По коридора, втората врата вляво. - А вестник има ли? - Защо? Има си тоалетна хартия! - Добре, тогава ще почета някой шампоан.
Преди като се вареха кренвиршите изплуваше мазнина, а сега водата порозовява...