Петиция в подкрепа на българските учители :
виж ТУК
-------
Саркози пита Станишев:
- А как живеят българските учители с 150 евро на месец?
- Че това живот ли е? - състрадателно казал Станишев.
-------
Саркози:
- Ама учителите нямат за хляб!
Сергей отговорил като една френска кралица:
- Като нямат хляб, да ядат пасти!
Прочут каубой влиза в местното барче:
- Кой боядиса коня ми в зелено?
Никой не се обажда. Каубоя гръмва с револвера си и пита отново:
- Кой боядиса коня ми в зелено?
От задните масички се надига един, два пъти по-висок от каубоя:
- Аз боядисах коня ти в зелено!
- О, така ли! Исках само да ти кажа, че боята изсъхна и можеш да го лакираш.