В болницата на Иванчо( от "Сблъсък") изведнъж му премалява. Лекарят се обръща към стоящите наблизо санитари:
- Хайде, двама от вас да го крепят, а третият да му налее в устата малко коняк!
- Не! - протестира Иванчо. - Единият да ме придържа, а двамата да ми наливат коняк!
В час, учителката пита децата:
- Знаете ли, как вият вълците?
- Да - казал Иванчо - ама аз не мога така както дядо ми.
- Защо не го доведеш утре да покаже? - така и станало. На другия ден Иванчо довел дядо си и се изтъпанчили пред дъската, а даскалицата:
- Я сега да чуем как имитираш вълк? - мълчание.
Намесва се в тоя момент Иванчо.
- Дядо, кога за последно прави секс?
- Ау-оуууууууууууу.