Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В час, учителката пита децата: - Знаете ли, как вият вълците? - Да - казал Иванчо - ама аз не мога така както дядо ми. - Защо не го доведеш утре да покаже? - така и станало. На другия ден Иванчо довел дядо си и се изтъпанчили пред дъската, а даскалицата: - Я сега да чуем как имитираш вълк? - мълчание. Намесва се в тоя момент Иванчо. - Дядо, кога за последно прави секс? - Ау-оуууууууууууу.
Разни 1,784 прегледа
Следващ →

Още вицове

Слабост - това е сила, действаща в обратната посока. Минава пешеходец покрай 20 етажна сграда. Вижда, че на последния етаж жена виси хваната за парапета, а мъж блъска с един чук по пръстите и. -Абе защо блъскаш така, не виждаш ли че ще падне жената! -Това е тъща ми. - му отговаря онзи отгоре. -И как само се е хванала гадината! Вчера целия ден работих над себе си. Много ми се умориха ръцете, но целият таван сега е бял... Боядисвах, ти кво си помисли;-) При доктора на преглед е мъж с оплакване, че го сърби гърба. Доктора: - Съблечете се. Мъжът се съблича, докторът го огледал и пита: - Пушите ли? - Не! - Пиете ли? - Не! - С мацки занимавате ли се? - Не! - Поздравления! Растат ви крилца. Перник. Мъж и жена хапват супа, но жената сърба звучно. Мъжът става, плясва й шамар и си сяда. - Ама... Защо!? - Сърбаш! Продължили, жената внимава и след минута - пляяяс, още по-силен шамар. - Какво сега!? - СЪРБАААШ! Продължил той, но на жената й писнало и оставила лъжицата. След минутка - пак зверска плесница... - Ее, ама сега не съм направила нищо! - Само като се сетя как сърбашеееее...