Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Възхищавам се от върховния професионализъм. Досадни ми са авторите, които могат да пишат само когато вали дъжд.Ноел Кауърд
Бисери 3,188 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си двама приятели, които не са се виждали доста години. - ...а семейният живот как е? Всичко е наред? - Да, всичко е наред! - Жена, деца... - Ти пък? Казвам, че всичко е наред - нито съм женен, нито деца.. Шеф пита новата си секретарка: - В предишната работа да сте срещали нещо страшмо? - Не, защо питате? - Забелязвам, че много се плашите от работата. На маскен бал в училище всички деца се маскирали подобаващо: на животни, зверове, призраци и други. Иванчо си намазал лицето с лютеница и си напълнил устата с прясно мляко. Когато го попитала учителката на какво се е маскирал, Иванчо натиснал с юмруци бузите на лицето си, избълвал прясното мляко върху нея, и казал: - На гнойна пъпка другарко! Чък Норис не плаче, когато реже лук. Плаче лукът. Ако прераждането съществува, то искам следващия път да се върна като паяк, че най-после да чуя жена да казва: "Господи, ОГРОМЕН Е!"