Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо се връща от училище и пита баща си: - Тате, вярно ли е, че човекът е произлязъл от маймуната? - Ти да, но аз не.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
В пернишките дискотеки няма "такса вход". Има "такса изход"!
Бисери
03.10.2017
3,389 прегледа
Следващ →
Още вицове
Шеф търси да наеме свой помощник. На първия ден влиза един човек и заявява, че е дошъл на интервю за работата. Първото, което го пита шефа, е колко му е IQ-то. Човекът му отговаря 115 и започват да си говорят за графичен и уеб дизайн. На следващия ден идва друг човек на интервю. Шефът го пита колко му е IQ-то. Човекът му отговаря 70 и започват да си говорят за ядене, пиене и жени. На третия ден идва друг човек на интервю. Шефът го пита колко му е IQ-то. Човекът му отговаря 10 и шефът го заговаря: -Е, пак ще гласуваме за Бойко, а?
Майкрософт обяви нова услуга: Вашата реклама на прозорците с грешки.
Ако някой търси работа, в която да пие бира, три часа на ден, два дни седмично, за 4500 лева месечно, да се свърже с мен. Може да търсим заедно.
Пожелания за 8 мартБъдете най-веселите, най-щастливите, добри и нежни, най-красивите! Бъдете най-внимателните, най-любимите, реални, обаятелни, най-неповторимите!Бъдете и добри, и строги, и слаби и силни! Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега! Пазете винаги вярата, надеждата и нея - мъдростта!
Животът е филм... сюжетът е кофти, ама само каква графика! Сам определяш, дали ще е комедия, пълна трагедия, филм на ужасите, романтичен филм или порно.. Ясни са само началото и края, другото сами го измисляме и затова не се получава много добре сигурно.. В началото всички край теб се смеят, а ти плачеш, но в края нещата могат да се обърнат и всички да плачат, а ти да се смееш отнякъде... макар, че какво значение има вече тогава, всичко някак го приемаш по-равнодушно, точно като страничен гледач..