Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Келнер! В супата ми има умряла муха! - Съжалявам, господине... Не знаехме, че сте природозащитник...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Госпожо аз имам вкъщи сборник с една много трудна задача, ще го донеса да ми я решите. - Както е тръгнало донеси ако имаш и нещо за пране да ти го изпера Преподавателка по математика в 151 СОУ коментира изказване на ученик
Бисери
03.10.2017
3,210 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпа, какво да ти подаря? - Няма значение, скъпи, само да е с автоматични скорости и компютърна система за навигация!
Малко детенце отива при баща си и го пита: - Тате, тате! Може ли да си поиграя с баба? А бащата отговаря: - Да синко може, но после да си я заровиш обратно!
Двама приятели се срещат след силен запой. Единият казва на другия: - Вчера много сме се напили, значи... Днес ми разправяха, че си тичал по улицата и си търкалял някакво буре надолу по баира? - Да. - А аз нямам никакъв спомен от вечерта... Аз къде съм бил по това време? - Ти беше в бурето.
Като гаджето ми не иска да ме приеме за гадже във фейсбук, ще бъда фейсбук чекиджия!
- Здравей, какво правиш? - Уча нов език. - Така внезапно? А какъв? - Иксраглъб, това е една малка народност в Централна Америка. "Здравей" е "Йевардз", "Ученик" е "Кинечу", а "Мозък" е "Къзом". - Леле, колко си умен! После пак ще ти пиша? Сега трябва да бягам. - Аха, до скоро! Както би казал един на иксраглъб, "Авакат ацво апът, азъг в ес ибе!"...