Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Миче, да си виждала една синя джаджа, в USВ-порта се слага? - Ти мен за съвсем тъпа ли ме имаш? Знам какво е флашка. Трябваше ми да си запиша снимките, взех я, а тя не работеше. Изхвърлих я. - Това беше адаптер за радиомишката, умницата ми...
Семейни 3,094 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питат келнер: - Бакшишите унижават ли ви? - Разбира се, че унижават. При това колкото са по-малки, толкова повече. В малко бистро влиза младия сваляч Белия Тигър и се приближава до масата на Дамата с Кученце с която има среща от Нета... -Ах какво хубаво куче имате, а умно ли е? В отговор тя казава на кучето: -Ото качи се на масата и то се качва... После тя казва Ото слез от масата и то слиза.. Заитересован младежа пита -А свирки може ли.. Дамата казва: -Ото направи свирка на господина Кучето само я поглежда и непомръдва..Тя повтаря заповедта но Ото разсеяно се почесва с лапа зад ухото.. -Ото за последен път ти показвам как се правят свирки казва на кучето и се захваща с показното... за радост на потребителя.. - Когато Чък Норис влезе в стая, той не включва лампите, а изключва тъмнината. - Маменце, аз никога няма да ви напусна теб и тате! - Не смей така да заплашваш родителите си! Шотландец разглежда в магазина щанда за химикалки. - Искам да купя една за жена си - обяснява той на продавача. - Малък новогодишен сюрприз? - Може и така да се каже. Тя искаше палто от норки.