Мъж седи пред родилното. Излиза доктора и му казва:
-Честито имате момче.
След малко пак излиза:
-Честито имате и момиче.
И така 6-7 пъти. Накрая излиза целия потен, трепери и крещи на сестрите:
-Гасете лампите , май пълзят към светлината!
Двама пенсионери се срещат и единият казва на другия:
- Ей имам чувството , че почнах да се подмладявам.
- Що бе? - пита другият.
- Абе преди като бях малък се напикавах, а сега почнах и да се насирам.