Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятели: — Ей, човече, спомням си навремето майка ме изпращаше до магазина с едно левче. Аз взимах хляб, сирене, мляко, боза, някое списание, 2-3 шоколада и се прибирах със сума ти ресто. А пък сега няма вече такова нещо! С тези камери по магазините…
Разни 2,117 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима непукисти се надпреварват кой е най-големия непукист. Първият казва: - Аз вчера с моето гадже бях на кино и по средата на филма се изпиках на седалката и си тръгнах и не ми пука. Втория: - Аз вчера се разхождам по улицата и гледам пред мене 20 полицаи. И си пикая и не ми пука. Третия рекъл: - Абе и аз вчера си ходя по улицата и гледам пред мене 20 скинари. Казаха само "Тва е Гошко" и като ме хванаха и бой, бой, счупиха ме от бой, обаче аз като знам че не съм Гошко и не ми пука. - Куршумите отскачат от Чък Норис. - Скъпи, харесва ли ти манджата? - Какво, пак ли си търсиш повод за скандал? Влиза Волен Сидеров в магазин за миещи препарати. Посочва лавицата със сапуни и казва на продавачката: - Два евреина и един циганин... Моля! През зимата мъж се заблудил в гората. Върви и крещи: - Помогнете, спасете ме! Изведнъж чувства как някой го тупа по рамото. Обръща се - мечка. - Защо не даваш да спя? - Загубих се в гората! - Е, защо крещиш? - Ами да ме чуе някой. - Е, аз те чух. По-леко ли ти е сега?