Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Зайо Байо влиза в кръчмата на Баба Меца и удря с всичка сила по бара: - Бааам!! Бабо Мецо, дай една бира! - Ето, ама колко пъти съм ти казвала да не удряш по бара? На следващия ден пак: - Бааам!! Бабо Мецо, дай една бира! - Ако пак удариш така, ще ти закова лапите с пирони за бара! На следващия ден Зайо влиза и пита съвсем тихо: - Бабо Мецо, пирони да имате случайно? - Не, Зайо, нямаме. - Бааам!!! Дай тогава една бира!
Животни 3,364 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Къде така изтупан? - На среща. - А защо си без цветя? - Гащите са ми на цветенца. Упрекнали шофьорите в градския транспорт на София, че искат три пъти повече пари от учителите. Шофьорите отговорили: - Ние не сме толкова умни, че да успеем да живеем нормално с триста лева на месец! --------- Само за последната година поне десет пъти в парламента не е имало кворум и са се отлагали заседания заради липсата на мнозинството от депутатите, а сега че един ден шофьорите няма да работят и толкова шум... Мъж заминава за командировка. На тръгване, подава една касичка на жена си с думите: - Заминавам за дълго време. Искам всеки път, когато ми изневериш с някого, да го караш да пуска по една стотинка в тая касичка. - Добре. - свила рамене жената. След една година, мъжът се връща. Влиза в къщи, жена му готви в кухнята. Поглежда касичката - вътре две стотинки. - За една година само два пъти ли ми идневери?! - пита невярващ той. - Ами...тоя мерцедес отвънка...да не мислиш, че е на съседите? Толкова си сладка, че ако те изям ще получа диабет. Иванчо се прибира вкъщи и пита баща си: -Татко,можеш ли да се подписваш без да гледаш? -Да,защо? -Тогава се подпиши в бележника ми!