Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Доктора към медицинската сестра: - Стига сте флиртували с пациентите, все пак в моргата работим.
Черен хумор 1,153 прегледа
Следващ →

Още вицове

Гарабед стоял на един мост и си удрял тестисите с два камъка. Удря и крещи, удря и крещи. По едно време минал Киркор и го попитал изумен: -Какво правиш бе Гарабед ? ! -Не виждаш ли, удрям си тестисите с камъни. -Виждам – казал Киркор – ама, защо го правиш? Не те ли боли? -Аааа, боли много, ама знаеш ли какъв кеф е като не уцелиш... Срещат се двама приятели. Единия има недобър вид. Другия го пита: - Какво, безработен ли си? - Не, работя. - Какво? - Продавач. - Къде? За какви пари? - В магазин "Всичко по един лев", та и заплатата е подобна... Двама убийци чакат жертвата си да се прибере от работа в обичайния си час. Човекът обаче закъснява. Единият от убийците се тревожи: - Ей, какво става бе? Да не му се е случило нещо? След срещата треньора на загубилия с 4:0 отбор върви със съдията: - Само за едно ме е яд, г-н съдия. - ? - Двама човека не гледаха този чудесен мач. - И кои бяха те? - Вие и нашият вратар. След като дадете подкуп на катаджията, не забравяйте да му дадете и подкуп за това, че не е възбудил срещу вас углавно дело за даване на подкуп.