Двама си говорят:
- Личи си, че е започнала учебната година за всички студенти.
- По какво?
- Вчера бях в Студенстския град, нямаше свободно място в нито една кръчма.
Индиянец отишъл при вожда на племето:
-Вожде, искам името ми да е по-кратко.
-Добре сине мой,а как се казваш?
-Казвам се "БЪРЗАТА СТРЕЛА"
-Как искаш да се казваш?
-Фиииии….ю