Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо амурчето с лъка е символът на Русия? - Защото е гола и боса, но вечно въоръжена.
Бисери 3,148 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно момче се оплаква на приятеля си: - Всички имат ваканция, само аз нямам! - А защо нямаш? - попитало другото. - Защото не ходя на училище. Нищо не ме размеква така, както твърдия алкохол... Оженили се мравката и слона, но след първата брачна нощ слонът починал. Какво да прави мравката, като млада вдовица трябвало да го погребе. Почнала да копае гроб и си говорела: - Ех, горката аз, една нощ удоволствие а после цял живот гроб копаеш. Eдин ловец преследвал заек в гората, но му изгубил следите. По пътя си той срешнал един дървар и го попитал: - Да си виждал от тук да минава един заек? - Един мъжки ли? - Ти от къде знаеш какъв е? - Еми, като минаваше от тука каза, да го хванеш за оная работа. В детската градина, бащата към синчето си: - Ти вече си голям - трябва да знаеш, че никакъв дядо Коледа не съществува, това бях аз - Знам, знам. Ти си и щъркела