Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама приятели се срещат - Как си, що си, поебаваш ли? -Ами - казва първият -не мога да го дигна, ти за поебаване говориш. Ти как си? -Аз проблеми с вдигането нямам - с ръка го вдигам, той сам пада!
Семейни 2,496 прегледа
Следващ →

Още вицове

В медицинския институт професор чете лекция за половите аномалии при мъжете. След това казва на студентите: - Останаха ни още десет минути. Нека проверим как сте усвоили материала. Как се казва този мъж, който иска, но не може? - Импотентен - отговарят хорово студентите. - Правилно. А как се нарича този мъж, който може, но не иска? Всички се замислят. Само от задните редове се чува тънък женски глас: - Мръсник, той е просто мръсник! Иванчо към баща си: - Математичката ме нарече пълна нула! Тате, какво е нула? Обидно ли е? Отива един запален левскар в близката видеотека и пита: - Имате ли касетата "Левски шампион"? - Да, на щанда за научна фантастика. По време на корабокрушение се срещат две акули. - Ако знаеш каква дебела и вкусна американка погълнах - казала едната. - На мен пък ми се падна един мършав руснак, но пък за сметка на това какъв голям черен дроб имаше... - отвърнала другата. Турист отива в Южна Африка. Решава да отиде на кино. Нарежда се на опашката пред касата, а там - само негри. По едно време един му казва: - Ама ти май не си тукашен, а? - Да, защо? - Тук е ЮАР, момче! Белите не се редят на опашки, направо влизат в салона. Влязъл туристът направо на партера. Един отгоре му извикал: - Ей, ама ти май не си оттука, а? - Да, как разбрахте? - Че тук никой бял не седи долу. Всички бели са на балкона, долу са негрите. Качил се нашия горе, филмът започнал. По едно време попитал съседа си: - Извинете, къде е тоалетната? - Ей, ама ти май не си оттука, а? Тук няма тоалетни. Всеки пикае през парапета долу, върху главите на негрите. Срам не срам, събул нашия човек панталоните и започнал да пуска вода на главите на черните. По едно време отдолу се чул гневен вик: - Ей, да не съм само аз негър тука бе? Че разклати го малко!