Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена разправя на приятелката си: - А, пък на мен мъжът ми веднъж ми каза, че ако му изневеря ще се самоубие.От тогава нищо не му разказвам, и вече поне десетина пъти съм му спасила живота.
Семейни 2,841 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътуват във влак старец и момиче.Седели си в купето, а момичето било с много къса пола, но не носело бельо.Дядото стоял, мълчал, но не се стърпял и се обадил: -Момиче, събери си малко краката, че да не ти литне птичето! А то му отговорило: -Спокойно, дядо,и да литне няма да кацне на твоя увехнал клон! Два хамелеона се срещат и единя пита другия: - Защо си така запъхтян? От къде идваш? - Бях на дискотека... Между млади съпрузи: - Скъпа, знаеш, че не съм много придирчив, пък и обичам картофите, по цял месец ядем все картофи... - Потърпи още една седмица, мили, разделът с картофите в готварската книга вече е на привършване... Геолог среща овчар и го пита: - Дядо, колко вълна дават овцете ти за един сезон? - Белите или черните? - пита овчаря. - Ами, черните. - Черните - 2 килограма. - А белите? - И белите - 2 килограма. - А я кажи, колко паша им трябва на ден? - Черните или белите? - уточнява овчаря. - Ами, черните. - Черните - 1 килограм. - А белите? - любопитства геолога. - И белите - 1 килограм. Геолога ядосано: - Ти сега, какво бъзикаш ли се с мен? Защо постоянно питаш черните или белите, нали няма разлика?!!!! - Ами, защото черните са си моите ... - отговорил овчаря. (геолога е разбиране) - А-а-а,ясно, а белите чий са ? - Ами и белите са си мои ... - Госпожице, а кино обичате ли? - Да, безспорно. - А аз с порно.