Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, откакто ги пия тези хапчета, много съм добре. Да чукна на дърво... Да? Влез!
Професионални 3,128 прегледа
Следващ →

Още вицове

Facebook е като McDonald’s - уж никой не го харесва, пък когато и да отидеш, винаги е пълно с народ... На автобусната спирка стои възрастна баба с багаж пред себе си и с треперещи ръце натиска копчетата на gsm-a си. Минава младеж. - Синко, помогни ми да напиша един sms. - Добре, бабо, какво да пиша? - Пиши:"Гадино, не ме търси! Отивам при мама!" За рекламата на "Един час без електричество" бяха изхарчени 20 мегавата електроенергия. Един католик е на изповед и казва на свещеника: - Отче, съгреших. - Какво си направил, сине? - Измамих един евреин... Свещеникът за малко се замислил и казал: - Това не е грях, сине мой. Това е чудо! Събират се няколко пияници да пият. Почват да приготвят масата и казват на единия: - Я ти налей пиенето. - Не мога, треперят ми ръцете, ще го разлея всичкото. - Тогава поне нарежи мезето. - Не мога, ще се порежа. - А какво можеш да направиш тогава? - Ще посоля салатата.