Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж седи дълго пред лекарски кабинет и чака да излезе жена му. Накрая не издържа и нахълтва в кабинета. Заварва доктора и жената на кушетката. - Ти кво правиш с жена ми, бе? - А, нищо-нищо, меря и температурата - нахакано отвръща доктора. Мъжът вади от джоба си пистолет и казва: - Мери, мери, само се моли, когато свършиш и извадиш термометъра на него да е изписана температурата с цифри....
Семейни 3,023 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тъщата пита зетя къде е метлата - Да изметеш ли или да я яхваш?! - пита зетя.. Майка казва на 30-годишния си син: - Сине, виждам, че ти е трудно да си избереш спътница в живота, затова реших да ти помогна. На пет хубави момичета дадох по 100 лева за една седмица, за да видим какво ще направят с тях, а според резултатите ти сам ще прецениш коя е най-подходящата. След една седмица момичетата се явяват пред "журито" и отчитат резултатите. Първата: - Аз похарчих всичките пари за... дрешки и козметика, даже не ми стигнаха, та взех назаем още 50 лв. от една приятелка. Втората: - Аз похарчих точно 100 лв. за развлечения - ходих на концерт на "Пайнер" и после се почерпихме с приятели. Третата: - Аз похарчих 50 лв. за двудневна почивка на морето, а останалите 50 си ги спестих. Четвъртата: - Аз не съм похарчила нито лев, защото си имам достатъчно пари за всички нужди. Петата: - Аз също не съм похарчила нито лев, даже добавих 50 лв. от себе си. Майката попитала сина си: - Е, какво ще кажеш, сине, коя от петте си избираш? А синът отговорил: - Ей оная, с големите гърди! Заедно с брат ми много се смяхме,припомняйки си как за всяко нещо като малки се състезавахме. Аз се смях повече. Мъгла. Хеликоптер. Пилотът няма никаква представа къде се намира. В един момент вижда до него сграда и се провиква: - Къде съм ? - В хеликоптера - му отговарят невъзмутимо от близкия прозорец. След това пилота каца безпроблемо. Пътниците учудени го питат как се е ориентирал. - Само от едно място могат да ти дадат абсолютно верен и абсолютно безполезен отговор. Така разбах, че сме до сградата на техническата поддръжка на Microsoft. Дразнещо е, когато във филмите на ужасите, седи си сам човек вкъщи и пита:"Има ли някой?"..все едно убиецът ще му отговори:"Да, в кухнята съм, искаш ли сандвич?"